Bėgikė nusiteikusi ryžtingai

Jamaikos sprinterė Veronica Campbell-Brown per šį vasaros sezoną ruošiasi žymiai pagerinti asmeninį rekordą 100 metrų distancijoje. Iki šiol jis buvo lygus 10,85 sekundės.
Veronica Campbell-Brown
Veronica Campbell-Brown / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Sprintas Bėgimas

„Tikiuosi, kad bėgsiu distanciją per 10,60 sekundės ir taip priartėsiu prie pasaulio rekordo (10,49 sek.). Turiu sunkiai dirbti ir tikėti savo talentu”, – teigia sportininkė. Pasaulio čempionate Berlyne Jamaikos bėgikė tikisi laimėti 100 ir 200 metrų distancijas.

Lengvosios atletikos olimpo link sprinterė pradėjo artėti 1999 metais, kai laimėjo pasaulio jaunių čempionatą 100 metrų, o po metų – 100 ir 200 metrų distancijose. 2000 metais ji laimėjo Sidnėjaus olimpinį sidabrą estafetės rungtyje, o po ketverių metų Atėnuose tapo du kartus olimpine čempione (bėgdama 200 metrų ir estafetę). 100 metrų distancijoje tada liko trečia.

2007 metais Osakoje V.Campbell-Brown laimėjo 100 metrų distancijos auksą, o bėgdama 200 metrų ir estafetę pasipuošė sidabro apdovanojimu. Pekine ji tapo tris kartus olimpine čempione, triumfavusi 200 metrų distancijoje.