Dar dvi pergalės Portugalijoje

Sekmadienį Portugalijos lengvosios atletikos klubų čempionate dar dvi pergales iškovojo Lietuvos lengvaatletės.
Čempionate dalyvavo daugelis pajėgiausių šalies sprinterių
Lina Grinčikaitė. / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Futebol Clube do Porto" komandoje registruotos lietuvės Lina Grinčikaitė bei Eglė Balčiūnaitė iškovojo po antrąją pergalę turnyre Pombale. Šeštadienį buvę stipriausios 60 ir 400 metrų rungtyse, sekmadienį jos laimėjo atitinkamai 200 bei 800 metrų bėgimus.

L.Grinčikaitė distanciją įveikė per 23,74 sekundės, o E.Balčiūnaitė – per 2:04,79 minutės. Linos rezultatas – geriausias sezono laikas Lietuvoje bei jos asmeninis rekordas.

Artimiausią varžovę, Sandrą Teixeirą, puikią formą šiame sezone demonstruojanti olimpietė E.Balčiūnaitė aplenkė daugiau nei 5 sekundėmis, L.Grinčikaitė – Ungudi Quaiwacaną – daugiau nei sekunde.

„Futebol Clube do Porto" moterys nugalėjo komandinėje įskaitoje – 99 taškai. Beje, net 39 jų pelnė Lietuvos lengvaatletės (E.Balčiūnaitė ir L.Grinčikaitė – po 16, Kristina Saltanovič – 7).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas