Linai Grinčikaitei iki Universiados medalio pritrūko vos 0,02 sekundės

Vos 0,02 sekundės iki pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybų medalio moterų sprinto rungtyje pritrūko Linai Grinčikaitei-Samuolei.
Lina Grinčikaitė
Lina Grinčikaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Ketvirtadienį finale lietuvė nuotolį nubėgo per 11,49 sekundės ir liko ketvirta. Ją aplenkė tik čempione tapusi Viktorija Ziabkina (11,23 sek.) iš Kazachstano, sidabrą iškovojusi Jamaikos atstovė Shimayra Williams (11,46 sek.) bei rusė Jelena Kozlova (11,47 sek.).

Jei L. Grinčikaitei-Samuolei būtų pavykę pakartoti pusfinalio rezultatą – 11,46 sekundės – ji būtų laimėjusi medalį.

100 m bėgimo pusfinalyje startavusi Karolina Deliautaitė sugaišo 11,99 sekundės ir liko 20-ta tarp 23-jų dalyvių.

Sėkmingai moterų 800 m pusfinalio bėgime startavo ir į finalą pateko Eglė Balčiūnaitė. Ji sugaišo 2 minutes 1,63 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, antrajame bėgime finišavo trečia bei buvo trečia ir tarp į finalą patekusių aštuonių sportininkių. Greičiau už lietuvę bėgo tik naujazelandietė Angela Kate Petty (2:00,74) bei Docus Ajok (2:01,26) iš Ugandos.

Pirmajame pusfinalio bėgime startavusi Natalija Piliušina sugaišo 2 minutes 4,84 sekundės ir buvo šešta savo bėgime bei tik trylikta tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių. Iki finalinio aštuntuko jai pritrūko 1,55 sekundės.

Pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybų moterų 5000 m bėgimo rungties finale šeštadienį dėl apdovanojimo kovos Monika Juodeškaitė.

Ketvirtadienį pirmą kartą šį sezoną 5000 m bėgusi bei vietą finale užsitikrinusi M. Juodeškaitė antrame pusfinalyje tarp dvylikos dalyvių užėmė septintą vietą – 16 minučių 41,25 sekundės.

Lietuvos bėgikės rezultatas tarp 25 rungties dalyvių buvo penkioliktas.

Greičiausiai 5000 m pusfinalyje įveikė čekė Kristina Maki (16:18,10), aplenkusi Dariją Maslovą (16:18,40) iš Kirgizijos bei austrę Jennifer Wenth (16:18,58).