Sekmadienį Čikagos maratone dominavo Kenijos bėgikai

Sekmadienį vykusį Čikagos (JAV) maratoną tarp vyrų laimėjo 29-erių metų Kenijos stajeris Eliudas Kipchoge'as, 42 km 195 m įveikęs per 2 valandas 4 minutes ir 11 sekundžių.
Čikagos maratono nugalėtojų trijulė
Čikagos maratono nugalėtojų trijulė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Maratonas

Tai buvo jau trečiasis Kenijos bėgiko laimėtas maratonas per visą karjerą, o rezultatas artimas asmeniniam rekordui (2:04:05).

Antrą bei trečią vietas užėmė nugalėtojo tautiečiai – Sammy Kitwara (2:04:28) bei Dicksonas Chumba (2:04:32)

1. Eliudas Kipchoge'as (Kenija) 2 val. 04 min. 11 sek.
10. Koji Kobayashi (Japonija) 2:11:43

Čikagos maratono nugalėtojos titulą apgynė 33-ejų metų Kenijos bėgikė Rita Jeptoo (2:24:35), kuri tapo pirmąją moterimi, kuriai pavyko laimėti keturis prestižinius maratonus iš eilės. Pernai bei šiemet R.Jeptoo laimėjo ir Bostono (JAV) maratonus.

Antroji vieta Čikagos maratone atiteko etiopei Mare Dibabai (2:25:37), kuri 20 sekundžių aplenkė trečiojoje pozicijoje likusią kitą Kenijos bėgikę Florence Kiplagat (2:25:57):