Tradiciniame Medininkų bėgime – istorinė absoliuti VSAT komandos pergalė

Istorinę pergalę tradiciniame estafetiniame bėgime, skirtame Medininkų žudynių aukų atminimui pagerbti, iškovojo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) komanda.
VSAT bėgimo komanda
VSAT bėgimo komanda / VSAT nuotr.

Septyni pasieniečiai distanciją nuo Medininkų iki Vilniaus įveikė per 1 val.53 min. 1 sek. ir pirmą kartą per visą šio renginio istoriją šventė absoliučią pergalę – VSAT komanda buvo nepralenkiama ir bendroje, ir teisėsaugos institucijų įskaitose.

UŽ VSAT ekipos sportininkų nugarų liko net 50 komandų.

VSAT nuotr./Medininkų bėgimo prizas

Absoliučioje įskaitoje pasieniečiai beveik pusantros minutės aplenkė „F.O.C.U.S Running“ komandos bėgimo entuziastus (1:54,28). Trečia vieta atiteko Kauno bėgimo mėgėjų klubo pirmajai komandai (1:55,53).

Antroji vieta Vidaus reikalų ministerijos grupėje atiteko Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bėgikams, kurie nuo nugalėtojais tapusių pasieniečių atsiliko daugiau nei 18 minučių, o bendroje įskaitoje finišavo dešimti. Trečią vietą užėmė Kauno apskrities policijos septyniukė (2:13,42).

VSAT nuotr./VSAT bėgikai

Sekmadienį vykusiame estafetiniame bėgime VSAT garbę gynė: Imuniteto skyriaus viršininkas Darius Škarnulis, jo brolis dvynys Donatas, dirbantis Kriminalinių procesų kontrolės organizavimo valdybos viršininko pavaduotoju, Varėnos rinktinės Sargybų skyriaus jaunesnieji specialistai Mindaugas Stulgys ir Giedrius Sakavičius, Vilniaus rinktinės Sargybų skyriaus specialistas Mindaugas Viršilas, Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyresnysis tyrėjas Agnius Čiapas bei Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinės štabo apsaugos skyriaus vyresnysis pasienietis Vitalijus Afanasjevas.