Usainas Boltas į 200 metrų bėgimo pusfinalį pateko per daug nesistengdamas

Maskvoje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate penktadienio rytą vyko 200 metrų vyrų atrankos bėgimas. Septintajame bėgime startavęs jamaikietis Usainas Boltas pirmas kirto finišo liniją ir pateko į rungties pusfinalį.
Usainas Boltas
Usainas Boltas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Greičiausias pasaulio žmogus distanciją įveikė per 20,66 sek. ir per daug nesistengdamas pateko į pusfinalį. Atrankos nugalėtojais tapo per 20,17 sek. finišavę pietų afrikietis Anaso Jobodwana ir britas Adamas Gemilis.

200 metrų pusfinalis vyks penktadienio vakare.

200 metrų Jamikos bėgikas greičiausiai bėgo 2009 metais Berlyne, kai finišavęs per 19,19 sek. pasiekė pasaulio rekordą.

U.Boltas tapo pasaulio čempionu 100 metrų bėgime Maskvoje. Lyjant lietui jis distanciją įveikė per 9,77 sek. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą.

Iš viso U.Bolto sąskaitoje – jau šeši planetos čempionatų aukso medaliai, o dar du kartus jamaikietis yra iškovojęs sidabrą.