2016 02 08

Velso regbininkai panaikino 13 taškų atsilikimą ir išplėšė lygiąsias su airiais

Fantastiška drama sekmadienį baigėsi pirmasis prestižinio „Šešių nacijų“ regbio turnyro turas. Čempionų titulą ginantis Airijos regbininkai Dubline stebint 52 tūkst. sirgalių neišsaugojo 13 taškų persvaros ir sužaidė lygiosiomis 16:16 (13:10) su kovingąja Velso komanda.
Velsas – Airija
Velsas – Airija / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Temos: 1 Regbis

Po Conoro Murray'aus žeminimo ir Johnny Sextono 8 taškų spyriais koja, airiai 28-ąją minutę pirmavo 13:0, bet valai dar iki pertraukos varžovams atsakė Taulupe Faletau sėkminga ataka ir Rhyso Priestlando tiksliais smūgiais bei sušvelnino atsilikimą 10:13.

Antrajame kėlinyje J.Sextonas trečią kartą realizavo baudos smūgį, bet R.Prieslandas mačo pabaigoje tiksliai smūgiavo nuo žemės atšokusį kamuolį (Drop goal) ir išlygino rezultatą.

Paskutinį kartą „Šešių nacijų“ turnyre airiai su Velsu lygiosiomis Dubline sužaidė 1974 metais.

Naudingiausiu mačo žaidėju pripažintas airis C.J.Standeris.

Ateinantį šeštadienį Prancūzija žais su Airija ir Velsas su Škotija, o sekmadienį Italija susitiks su Anglija.