Latvijos ledo ritulininkai Sočyje patyrė antrą nesėkmę – 2:4 nusileido Čekijai

Latvis Zemgusas Girgensonas tarp Mareko Zidlicky ir Martino Hanzalo
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Latvis Zemgusas Girgensonas tarp Mareko Zidlicky ir Martino Hanzalo
0

Sočio žiemos olimpinių žaidynių ledo ritulio varžybų C grupėje Latvijos rinktinė pralaimėjo ir antrąsias rungtynes. Kaimynus 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) įveikė Čekijos rinktinė.

Čekai kur kas aktyviau ir geriau pradėjo susitikimą ir pirmąjį kėlinį turėjo žaidybinį pranašumą. Čekai pirmieji ir įmušė – 11-ąją minutę pasižymėjo Martinas Eratas. Vis dėlto, po trijų minučių Janis Spruktas rezultatą išlygino.

Antrąjį įvartį į latvių vartus pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje įmetė Jaromiras Jagras. Po pertraukėlės latviai pasileido į puolimą ir sėkmės ilgai laukti nereikėjo – 23 min. įmetė Herbertas Vasiljevas – 2:2.

Vis dėlto, Jacubas Voracekas 28 min. įmušė trečiąjį Čekijos rinktinės įvartį, o kėlinio pabaigoje (38 min.) latvius pribaigė Mareko Zidlicky taiklus metimas. Trečiasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Čekijos ledo ritulininkai į Latvių vartus iš viso atliko 38 smūgius, o kaimynai atsakė tik 20-čia.

Tai buvo antrasis Latvijos ekipos pralaimėjimas olimpinėse žaidynėse. Pirmajame ture jie 0:1 nusileido Šveicarijai. Čekams tai buvo pirmoji pergalė – jie 2:4 pralaimėjo Švedijai.