Ukrainos biatlonininkai Sočyje jau pirmą dieną laimėjo sidabro ir bronzos medalius

Ukrainos biatlonininkai Olena Jurkovska ir Maksimas Jarovijus jau pirmąją Sočio žiemos parolimpinių žaidynių dieną savo šaliai padovanojo olimpinius medalius.
Ukrainos vėliavnešys Sočyje
Ukrainos vėliavnešys Sočyje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

24 metų M.Jarovijus 7,5 km. biatlono lenktynėse sėdint liko antras ir pasipuošė sidabro medaliu.

Per 21 min. 11,9 sek. trasą įveikęs ukrainietis į priekį praleido rusą Romaną Petuškovą (21:03,17), o bronzą laimėjo japonas Kozo Kubo (24:45,6).

Šešių kilometrų sprinto lenktynėse sėdint ukrainietė Olena Jurkovska iškovojo bronzą, trasą įveikusi per 19 min. 39,6 sek.

Šioje rungtyje auksą pelnė vokietė Andrea Eskau (19:12,4) , o sidabras atiteko Rusijos biatlonininkei Svetlanai Konovalovai (19:31,1).

Tuo tarpu ukrainietė Liudmila Pavlenko finišą kirto septinta.