Ledai pralaužti: graikui atsirevanšavęs C.Ruudas iškovojo skambiausią karjeros trofėjų

Norvegijos teniso žvaigždė Casperas Ruudas (ATP-6) tapo Barselonoje vykusių ATP 500 serijos pirmenybių „Barcelona Open Banc Sabadell“ nugalėtoju.
Casperas Ruudas
Casperas Ruudas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Didžiajame turnyro finale sekmadienį C.Ruudas rezultatu 7:5, 6:3 pranoko Stefanos Tsitsipą (ATP-7) bei laimėjo 11-tąjį titulą ATP ture.

Norvegijos atstovas pasiekė saldų revanšą graikui už skaudžią nesėkmę Monte Karlo „Masters“ pirmenybių finale praėjusį sekmadienį, kuomet buvo pralaimėta 1:6, 4:6.

C.Ruudui pagaliau pavyko pralaužti ledus turnyruose aukščiau ATP 250 kategorijos – iki šiol 25-erių tenisininkas visus 10 trofėjų buvo iškovojęs būtent žemiausio lygmens ATP turnyruose.

500 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 488 tūkstančius eurų iškovojęs pirmenybių Barselonoje čempionas pagal šiame sezone užsidirbtus ATP reitingo taškus dabar yra net trečias bei turi puikias galimybes patekti į baigiamąjį metų turnyrą Turine.

Savo ruožtu S.Tsitsipas per savo karjerą lieka neiškovojęs nė vieno ATP 500 titulo – graikas pralaimėjo visus 11 šios kategorijos finalų. Tiesa, tenisininkas gali pasigirti trimis „Masters“ trofėjais Monte Karle, o taip pat ir „Nitto ATP Finals“ karūna.

Turnyro vicečempionas šią savaitę Katalonijoje užsidirbo 330 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 260 tūkst. eurų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas