D.Rapšys pateko į finalą, kuriame gali pelnyti solidžią premiją

Budapešte (Vengrija) vykstančiame paskutiniame šio sezono „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės etape sekmadienio vakarą Danas Rapšys kovos dėl 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties trigubos karūnos ir 10 tūkst. JAV dolerių premijos.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / „Scanpix“ nuotr.

Atrankos varžybose 28 metų panevėžietis distanciją įveikė per 1 min. 45,91 sek. ir tarp 67 dalyvių buvo geriausias.

Iš karto už lietuvio nugaros atrankoje liko du Australijos plaukikai – Maximillianas Giuliani (1:46,31) ir Samuelis Shortas (1:47,71).

Lietuvis laimėjo 200 m plaukimo laisvu stiliumi varžybas pirmuosiuose pasaulio taurės etapuose Berlyne ir Atėnuose, todėl turi galimybę laimėti simbolinę trigubą karūną ir kartu su ja atitenkančią piniginę premiją.

D.Rapšys Budapešte jau iškovojo bronzos medalius 400 m plaukimo laisvu stiliumi ir 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyse.

Į finalą šiandien taip pat pateko Erikas Grigaitis, 100 m plaukimo nugara rungties atrankoje užėmęs 6 vietą.