Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%

Giedrius Titenis pasaulio plaukimo čempionate užėmė šeštą vietą

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Kazanėje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate plaukė 100 metrų krūtine finale. Lietuvis užėmė šeštąją vietą.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

G.Titenis nuotolį įveikė per 59,56 sek. ir užėmė šeštą vietą. Lietuvis plaukė lėčiau nei pusfinalyje ir nuo aukso medalį iškovojusio brito Adamo Peaty (58,52) atsiliko 1, 04 sek.

Sidabrą iškovojo PAR atstovas Cameronas van der Burghas (58,59), bronzą - britas Murdochas Rossas (59,09).

Lietuvis sekmadienį 100 m nuotolį krūtine pusfinalyje nuplaukė per 58,96 sekundės ir, 0,28 sekundės pagerino pačiam priklausiusį šalies rekordą.

Sėkmingai atranką bei pusfinalį įveikęs anykštėnas į finalą pateko su trečiuoju rezultatu, nusileidęs tik dviem labai ryškioms pasaulio plaukimo žvaigždėms – britui Adamui Peaty ir Pietų Afrikos atstovui Cameronui Van der Burghui.

26-erių lietuvis buvo vienas vyriausių finalo dalyvių. Už jį solidesne patirtimi gali pasigirti tik metais vyresnis tas pats C.Van der Burghas ir 28-erių vokietis Hendrikas Feldwehras.

1. Adamas Peaty (Didžioji Britanija) 58,52 sek.