Kazakevičiūtė trečią kartą plauks jaunimo olimpinių žaidynių Singapūre finale

Plaukikė Urtė Kazakevičiūtė trečią kartą startuos Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo olimpinių žaidynių finale.
U.Kazakevičiūtė savo rezultatu liko patenkinta
U.Kazakevičiūtė vėl varžysis finale. / A.Pliadžio/LTOK nuotr.

Panktadienį lietuvė 200 m krūtine įveikė per 2 minutes 35,68 sekundės ir, laimėjusi pirmąjį atrankos plaukimą, bendroje įskaitoje buvo aštunta tarp 20-ies dalyvių.

Greičiausiai atrankoje plaukė australė Emily Selig (2:30,56), kanadietė Rachel Nicol (2:31,57) bei japonė Maya Hamano (2:31,67).

Pirmadienį 50 m, o trečiadienį 100 m distancijų finaluose U.Kazakevičiūtė finišavo aštunta.

Kovos dėl medalio

Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalio barjerą sėkmingai įveikė ir  plaukikas Vaidotas Blažys. Jis penktadienį startuos finale.

Antrame pusfinalyje lietuvis 50 m krūtine nuplaukė per 29,58 sekundės ir savo plaukime finišavo penktas, o tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių buvo aštuntas.

Greičiausiai šią distanciją pusfinalyje plaukė australas Nicholas Schaferis (28,83 sek.), rusas Antonas Lobanovas (28,87 sek.) ir rumunas Razvanas Toudosie (28,92 sek.).

Į finalą nepateko

Nepasisekė trečiajai Lietuvos garbę Singapūre ginančiai mūsų šalies plaukikei J.Ščerbinaskaitei. 15-metė plaukikė merginų 400 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose sugaišo 4 min. 33,08 sek. ir, užėmusi 20-ą vietą tarp 26 dalyvių, į finalą nepateko. Šių varžybų lyderei 17-metei britei Eleanor Faulkner (4 min. 14,75 sek. ) lietuvė pralaimėjo daugiau nei 18 sek.