Pagrindinė Rūtos Meilutytės konkurentė Julija Jefimova pasiekė pasaulio rekordą

Danijoje vykstančiame Europos trumpo baseino (25 m) plaukimo čempionate įspūdingą sportinę formą toliau demonstruoja 21 metų Rusijos sportininkė Julija Jefimova.
Julija Jefimova
Julija Jefimova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie beveik 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

200 metrų krūtine rungties, kurioje R.Meilutytė nedalyvauja, J.Jefimova finale ne tik iškovojo auksą, bet ir pasiekė pasaulio rekordą – 2 min. 14,39 sek.

Ankstesnis rekordas priklausė amerikietei Rebeccai Soni – 2:14,57 min.

Antrą vietą šiose varžybose užėmė baseino šeimininkė danė Rikke Moeller Pedersen (2:15,21), o bronzos medalį iškovojo kita rusė Vitalina Simonova (2:18,88).

Primename, kad Dainijoje vykstančiose pirmenybėse R.Meilutytė jau kartą nusileido J.Jefimovai. Ketvirtadienį 50-ies metrų krūtine finale rusė atplaukė per 29,04 sek., o lietuvė per 29,10 sek.

Šiuo metu J.Jefimovai priklauso du pasaulio rekordai – 50 ir 200 metrų krūtine trumpame baseine. R.Meilutytė dabar yra trijų rekordų savininkė – 100 m trumpajame baseine bei 50 ir 100 metrų ilgajame.