Pasaulio plaukimo čempionato kvalifikacijoje Giedrius Titenis – pirmas

Planetos plaukimo pirmenybėse Kinijoje ketvirtadienį vyrų 200 m rungties krūtine kvalifikacijoje pirmas tarp 55 dalyvių finišavo bei į pusfinalį pateko Giedrius Titenis.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos plaukiko rezultatas – 2 minutės 10,33 sekundės – geriausias pasiekimas šiame sezone.

Antras 200 m rungties krūtine atrankoje buvo vokietis Christianas vom Lehnas (2:10,67), o trečias finišavo amerikietis Ericas Shanteau (2:10,77).

Moterų 200 m rungties krūtine atrankoje 27-ąją vietą tarp 38 dalyvių užėmė bei tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių nepateko Raminta Dvariškytė – 2 minutės 33,79 sekundės.

Greičiausiai šią distanciją kvalifikacijoje įveikė amerikietė Rebecca Soni (2:23,30), danė Rikke Pedersen (Danija) bei rusė Julija Jefimova (2:25,98).