Agnė Sereikaitė iškopė į pasaulio jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato 1500 m rungties ketvirtfinalį

Penktadienį Turkijoje prasidėjo pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių dalyvė Agnė Sereikaitė.
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

1500 m distancijos kvalifikacijoje 19-metė Lietuvos sportininkė laimėjo vienuoliktąjį atrankos bėgimą – 2 minutės 54,473 sekundės – bei pateko tarp 36 rungties ketvirtfinalio dalyvių.

A.Sereikaitė savo bėgime aplenkė rusę Jekateriną Strelkovą (2:54,611), vengrę Petrą Jaszapati (2:55,194), ukrainietę Juliją Kromido (3:01,765) ir bosnę Samrą Selimbegovič (3:03,482).

Tarp 62 kvalifikacinių varžybų dalyvių lietuvaitės rezultatas buvo dvyliktas.

1500 m atrankoje greičiausiai įveikė vokietė Anna Seidel (2:33,706), Pietų Korėjos sportininkė Do Hee Noh (2:35,681) ir Kinijos atstovė Han Xiao (2:35,821).

Sočio žiemos olimpiadoje A.Sereikaitė šioje 1500 m rungtyje užėmė šešioliktąją vietą.