Agnė Sereikaitė pasaulio jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate liko dešimta

Italijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate penktadienį šešiolikmetė Agnė Sereikaitė merginų 1500 m distancijoje užėmė dešimtą vietą.
Agne Sereikaitė
Agne Sereikaitė / Asmeninio arch.nuotr.

Nesunkiai laimėjusi devintąjį atrankos čiuožimą bei užėmusi antrą vietą antrajame ketvirtfinalio čiuožime lietuvė neįveikė pusfinalio barjero.

Trečiajame pusfinalio čiuožime A. Sereikaitė distanciją įveikė per 2 minutes 32,741 sekundės ir, aplenkusi dvi varžoves užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos čiuožėją aplenkė į finalą patekusios Azijos atstovės korėjietė Se Jubg Ahn (2:30,912) ir kinė Meng Lin (2:31,702) bei trečiojoje pozicijoje ir už finalo šešetuko taip pat likusi rusė Jekaterina Baranok (2:31,934).

Kovą dėl medalių šioje distancijoje pradėjo 55–os sportininkės, o finale varžysis šešios čiuožėjos.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas