Čekijoje baigėsi 2010–2011 metų sezono Euroturo ledo ritulio turnyras

Čekijos ir Švedijos rinktinių susitikimas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Čekijos ir Švedijos rinktinių susitikimas.
Šaltinis: BNS
0

Čekijoje baigėsi 2010–2011 metų sezono keturių pajėgiausių Europos ledo ritulio rinktinių Euroturo varžybos.

Paskutinį ketvirtąjį etapą – „Čekijos žaidynes“ – laimėjo šeimininkė Čekijos rinktinė. Čekijos ledo ritulininkai paskutinę varžybų dieną turėjo progos pakilti į trečiąją poziciją bendroje įskaitoje, tačiau 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) nusileido antrą vietą galutinėje Euroturo rikiuotėje užėmusiai Švedijos komandai ir liko ketvirta.

Antrą vietą „Čekijos žaidynėse“ užėmė jau anksčiau Euroturo nugalėtojų titulą užsitikrinusi Rusijos rinktinė, sekmadienį 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) įveikusi Suomijos ekipą, kuri bendroje įskaitoje išsaugojo trečiąją poziciją.

Galutinė „Čekijos žaidynių“ turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

1. Čekija    3 2 0 1 0 10:8   6
2. Rusija    3 2 0 1 0 11:10  6
3. Suomija   3 1 0 2 0  5:6   3
4. Švedija   3 1 0 2 0  6:8   3

Galutinė Euroturo varžybų lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

1. Rusija   12 9 0 3 0 42:31 27
2. Švedija  12 6 1 5 0 38:32 20
3. Suomija  12 3 1 6 2 27:31 13
4. Čekija   11 3 1 7 1 26:39 12