Čekijoje baigėsi 2010–2011 metų sezono Euroturo ledo ritulio turnyras

Čekijoje baigėsi 2010–2011 metų sezono keturių pajėgiausių Europos ledo ritulio rinktinių Euroturo varžybos.
Čekijos ir Švedijos rinktinių susitikimas
Čekijos ir Švedijos rinktinių susitikimas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paskutinį ketvirtąjį etapą – „Čekijos žaidynes“ – laimėjo šeimininkė Čekijos rinktinė. Čekijos ledo ritulininkai paskutinę varžybų dieną turėjo progos pakilti į trečiąją poziciją bendroje įskaitoje, tačiau 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) nusileido antrą vietą galutinėje Euroturo rikiuotėje užėmusiai Švedijos komandai ir liko ketvirta.

Antrą vietą „Čekijos žaidynėse“ užėmė jau anksčiau Euroturo nugalėtojų titulą užsitikrinusi Rusijos rinktinė, sekmadienį 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) įveikusi Suomijos ekipą, kuri bendroje įskaitoje išsaugojo trečiąją poziciją.

Galutinė „Čekijos žaidynių“ turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

1. Čekija    3 2 0 1 0 10:8   6
2. Rusija    3 2 0 1 0 11:10  6
3. Suomija   3 1 0 2 0  5:6   3
4. Švedija   3 1 0 2 0  6:8   3

Galutinė Euroturo varžybų lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

1. Rusija   12 9 0 3 0 42:31 27
2. Švedija  12 6 1 5 0 38:32 20
3. Suomija  12 3 1 6 2 27:31 13
4. Čekija   11 3 1 7 1 26:39 12

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas