Dainius Zubrus pelnė penktąjį sezono įvartį ir buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju

1001-ąsias rungtynes Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionatų istorijoje žaidęs Dainius Zubrus šeštadienį įmušė penktąjį įvartį šiame sezone
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (21 tšk.) klubas svečiuose 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) įveikė trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijos Pietryčių divizione esančius Tampos „Lightning“ (20 tšk.) ledo ritulininkus.

Geriausiu šių rungtynių žaidėju pripažintas lietuvis antrojo kėlinio pradžioje (21:09) įmušė pirmąjį susitikimo įvartį. Be to, per 20 aikštelėje praleistų minučių (20:02) D.Zubrus blokavo varžovo metimą ir trečiajame kėlinyje „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Be penkių įvarčių puolėjo iš Lietuvos sąskaitoje dar yra 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 baudos minutės per aštuoniolika šio sezono rungtynių.

Dar po įvartį nugalėtojams šeštadienį pelnė Patrikas Eliašas (26:05), Davidas Clarksonas (37:44) ir Ryanas Carteris (57:57).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Martinas St. Louisas (48:24) bei Ryanas Shannonas (49:54).