Dainius Zubrus su komanda pralaimėjo absoliučiam NHL autsaideriui

Nesėkmę NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje smuktelėjo Dainius Zubraus „New Jersey Devils“ (17/26, 42 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ komanda daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) nusileido absoliutiems lygos autsaideriams „Buffalo Sabres“ (28 tšk.) ledo ritulininkams, kurie pratęsė pergalių savo aikštėje seriją iki penkerių.

Per 18 žaidimo minučių (17:53) lietuvis keturis kartus smūgiavo į varžovų vartus bei „uždirbo“ 4 baudos minutes.

Iš viso per 43 šio sezono mačus 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atsėdėjo 26 baudos minutes.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Mattas Moulsonas (39:29) bei Mattas D'Agostinis (51:49), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Michaelas Ryderis (47:46).