„Devils“ su Dainiumi Zubrumi NHL pirmenybėse vėl pralaimėjo

Penktą pralaimėjimą devintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse – antrą nesėkmę iš eilės – patyrė bei į ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione nukrito Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (9 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus (dešinėje)
Dainius Zubrus (dešinėje) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per 11 mačų iškovojusios bei Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno diviziono lydere tapusios Dalaso „Stars“ (16 tšk.) komandos pranašumą.

Lietuvis šiame mače per 17 su puse žaidimo minučių (17:36) nė karto nemetė į arenos šeimininkų vartus, blokavo du varžovų metimus bei trečiajame kėlinyje (53:04) gavo dvi baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Petras Sykora (32:00).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Loui Erikssonas (10:51), Vernonas Fiddleris (51:34) bei Sheldonas Souray'us (59:57).