Europos jaunimo biatlono čempionate Tomas Kaukėnas – aštuntas

Pirmadienį Italijoje prasidėjusiame Europos suaugusiųjų ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono čempionate aštuntą vietą jaunimo 15 km lenktynėse užėmė Tomas Kaukėnas.
Tomas Kaukėnas (c.) su treneriais V.Korchaginu ir A.Bučeliu
Tomas Kaukėnas (c.) su treneriais V.Korchaginu ir A.Bučeliu / biathlonltu.com nuotr.

Lietuvį pavedė netaiklūs šūviai - net keturias baudos minutes šaudyklose "užsidirbęs" T. Kaukėnas distanciją įveikė per 50 minučių 28,1 sekundės ir net 3 minutes 11,0 sekundžių atsiliko nuo čempionu tapusio ruso Nikolajaus Jakušovo (47:17,1; 1 baudos min.).

Sidabro medalį iškovojo prancūzas Simonas Desthieuxas (48:09,6; 2 b.min.), o bronza tenkinosi kitas Rusijos biatlonininkas Ivanas Kriukovas (48:23,3; 2).

Dar du šioje rungtyje startavę Lietuvos biatlonininkai (61 dalyvis) gerokai atsiliko nuo lyderių: