Lietuvos ledo ritulio čempionate – du mačai, bet net 30 įvarčių (nuotraukos)

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) penktadienį buvo sužaisti du susitikimai, kuriuose žiūrovai išvydo du sutriuškinimus ir iš viso net 30 įvarčių.
„Skato– 95“ (tamsi apranga) ledo ritulininkai pelnė net 13 įvarčių ir pasiekė naują NLRL Vakarų diviziono rekordą. / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Vakarai: „Skatas – 95“ fiksuoja naują rekordą

Vakarų diviziono rungtynėse Klaipėdos „Skatas – 95“ net 13:1 (2:1, 5:0, 6:0) sutriuškino Klaipėdos „Torą“ ir pasiekė naują Vakarų diviziono rekordą.

Tiek įvarčių per rungtynes dar nebuvo pelnyta. 13 įvarčių rungtynėse – naujas diviziono rekordas.

„Toras“ iki pat pirmojo kėlinio paskutinės minutės koja kojon žengė su varžovais kai rezultatas buvo 1:1. Praleidę įvartį kėlinio pabaigoje „Toro“ žaidėjai palūžo ir antrajame bei trečiajame kėlinukuose „Skatas – 95“ aikštelėje darė ką nori.

„Skatas – 95“: Deividas Matula, Maksimas Ušakovas po  4, Lukas Garbonis, Ervinas Bazevičius po 2, Mantas Sladkevičius 1 įvartis.
„Toras“: Dmitrijus Budarovas 1 įvartis.

Vakarų diviziono A–B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

Centras: Marijampolės „Sūduva“ ir toliau traiško varžovus

Nacionalinės ledo ritulio lygos Centro diviziono „B“ grupėje Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę, šįkart net 16:0 (6:0, 2:0, 8:0) sutriuškinusi Kauno „Crazy Puck“ ekipą.

Rungtynėse intrigos nebuvo. „Sūduvos“ ledo ritulininkai pabėgo nuo varžovų pačioje rungtynių pradžioje ir smaginosi mušdami įvarčius. „Crazy puck“ komandai tai antras skaudus pralaimėjimas iš eilės.

Marijampolės klubas po šios pergalės pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Sūduva“: Vaidas Pivoras 4, Rimas Lekeckas, Valdas Paškevičius po  3, Kęstutis Paciukonis, Antanas Greblikas po 2, Kęstutis Karpavičius, Raimundas Vaitkevičius po 1 įvartį.

Centro diviziono B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
7. Kauno „Crazy puck“            5 0 0 0 5  10:70   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną bus įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.