Lietuvos ledo ritulio čempionato starte – lengva „Lokių-Poseidono“ pergalė

Ketvirtadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamas Lietuvos ledo ritulio čempionatas „Akropolio“ taurei laimėti.
Runtynių akimirka
Runtynių akimirka / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pirmose rungtynėse Rytų konferencijoje Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ nesunkiai 11:3 (2:0, 2:0, 7:3) įveikė „Juodupę“.

Nedidelio šiaurės Lietuvos miestelio ekipa „Juodupė“ prieš sezoną į komandą pakvietė keturis legionierius iš Latvijos, tačiau pirmosiose rungtynėse ant ledo išbėgo du.

„Lokiai-Poseidonas“ rungtynėse po truputį didino persvarą, o trečiajame kėlinyje galutinai palaužė pavargusius varžovus. Paskutinius 4 įvarčius elektrėniškiai įmušė per 5 paskutiniąsias rungtynių minutes.

„Lokiai-Poseidonas“ praėjusiame sezone triumfavo Lietuvos ledo ritulio čempionato I-ajame divizione.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Juodupė“ 11:3 (2:0, 2:0, 7:3).

„Lokiai-Poseidonas“: D.Škadauskas 4, N.Aubinas, N.Zaleckis, L.Vėželis, V.Škadauskas, E.Vėželis, K.Janušauskas, M.Lomakinas po 1 įvartį.

„Juodupė“: A.Savičevas 2, R.Vasiliauskas 1 įvartis.