Lietuvos U-20 ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate užsitikrino mažiausiai sidabro medalius

Ukrainoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionate trečiąją pergalę iš eilės iškovojo ir mažiausiai sidabro medalius II diviziono šešių komandų A grupės turnyre užsitikrino Lietuvos rinktinė.
Mantas Armalis
Mantas Armalis / A.Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Medalis

Penktadienį ketvirtojo turo rungtynėse jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 8:4 (0:1, 5:2, 3:1) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusius bei trečiojoje pozicijoje likusius Ispanijos (6 tšk.) bendraamžius ir su 10 taškų tapo turnyro lyderiais.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Danielis Bogdziulas (23:15 ir 27:02) bei Pijus Rulevičius (25:33 ir 50:25), po vieną – Mauras Baltrukonis (23:49), Rokas Bacevičius (36:50), Justas Steponaitis (46:23) ir Romanas Aliapkinas (52:31).

Varžovų gretose įvarčiais pasižymėjo Pablo Puyuelo (01:45), Ignacio Solorzano (34:04), Juanas Gordo (36:09) bei Polas Gonzalezas (42:31).

Sekmadienį lemiamas turnyro rungtynes dėl vienintelio kelialapio į I divizioną lietuviai žais su šeimininke Ukrainos (8 tšk.) rinktine, kuri šeštadienį dar žaidžia su Olandijos ekipa.

Trečiosiose ketvirtojo turo rungtynėse Vengrijos ledo ritulininkai 6:2 (2:1, 2:0, 2:1) nugalėjo Pietų Korėjos ekipą.

II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva        4 3 0 1 0  17:8   10
1. Ukraina        3 2 1 0 0  14:8    8
3. Ispanija       4 2 0 0 2  13:15   6
4. Olandija       3 1 0 0 2   6:14   3
5. Vengrija       4 1 1 0 2  17:14   5
6. Pietų Korėja   4 0 0 1 3   7:15   1

Grupės nugalėtoja iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną, o paskutinę vietą užėmusi komanda iškris į III divizioną.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas