Natalija Kočergina pasaulio biatlono taurės antrojo etapo sprinte finišavo 57-a

Austrijoje sprinto lenktynėmis prasidėjo antrasis 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etapas.
Natalija Kočergina
Natalija Kočergina / Agnės Mackevičiūtės nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Moterų 7,5 km distancijoje du baudos ratus įveikti turėjusi Natalija Kočergina (23 min. 28,3 sek.) finišavo 57-a, o Diana Rasimovičiūtė-Bricė (23:30,9; 2 baudos ratai) tarp 100 klasifikuotų biatlonininkių buvo 59-a.

Nugalėjo sezono lyderė bendrojoje įskaitoje suomė Kaisa Makarainen (20:55,6; 1 baudos ratas), aplenkusi italę Karin Oberhofer (+10,4 sek.; 0 baudos ratų) ir norvegę Tiril Eckhoff (+29,9 sek.; 1):

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 20 min. 55,6 sek. (1 baudos ratas)

2. Karin Oberhofer (Italija) atsiliko 10,4 sek. (0)

3. Tiril Eckhoff (Norvegija) 29,9 (1)

4. Olga Podčufarova (Rusija) 31,2 (1)

5. Franziska Hildebrand (Vokietija) 36,9 (1).

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 4 rungčių iš 25):

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 222 tšk.

2. Tiril Eckhoff (Norvegija) 182

3. Darja Domračeva (Baltarusija) 177

4. Valja Semerenko (Ukraina) 161

5. Veronika Vitkova (Čekija) 141

5. Franziska Hildebrand (Vokietija) 141

Vyrų 10 km sprinte Karolis Dombrovskis suko vieną baudos ratą bei finiše užėmė 62-ą vietą (27 min. 04,5 sek.; 1), o tris baudos ratus šliuožęs Tomas Kaukėnas tarp 105 rungties dalyvių liko 65-as (27:13,2; 3).

Nugalėjo norvegas Johannesas Thingnesas Boe, aplenkęs sprinto rungties prizininkais tapusius vokiečius Simoną Schemppą bei Andreasą Birnbacherį:

1.Johannesas Thingnes Boe (Norvegija) 24 min. 34,9 sek. (0 baudos ratų)

2.Simonas Schemppas (Vokietija) atsiliko 14,3 sek. (0)