Natalija Paulauskaitė ir Karolis Dombrovskis – lenktynių riedslidėmis Lietuvos čempionai

Ignalinoje vyko Lietuvos vasaros biatlono čempionatas bei olimpinio čempiono Algimanto Šalnos taurės varžybos.
Karolis Dombrovskis (centre)
Karolis Dombrovskis (centre) / Karolio Strolios nuotr.

Dar rugpjūtį paaiškėjo šalies čempionai kroso bei sprinto riedslidėmis rungtyse, o šįkart sportininkai dalyvavo asmeninių lenktynių riedslidėmis varžybose.

Nestartavus Tomui Kaukėnui, dar vieną Lietuvos čempiono titulą iškovojo Karolis Dombrovskis. 5 baudos minutes „uždirbęs“ biatlonininkas 20 km distanciją įveikė per 58 min. 9 sek. bei 2 min. 17 sek. aplenkė Roką Suslavičių (5 netaiklūs šūviai).

Trečią vietą užėmė biatlono subtilybes dar bandantis perprasti Vytautas Strolia, kuris šaudykloje suklydo 10 kartų bei K.Dombrovskiui pralaimėjo 6 min. 15 sek.

Moterų 15 km asmeninėse lenktynėse dalyvavo ir apie grįžimą į biatlono trasą paskelbusi Diana Rasimovičiūtė. Tačiau ketverių olimpinių žaidynių dalyvei tapti šalies čempione nepavyko.

Pirmąją vietą užėmė Natalija Paulauskaitė (5 netaiklūs šūviai, visi – šaudant gulomis), distanciją riedslidėmis įveikusi per 55 min. ir 52 sek.

Net 10 kartų suklydusi, bet įspūdingą greitį demonstravusi Natalija Kočergina atsiliko vos 53 sek. ir buvo antra. Trečia liko D.Rasimovičiūtė, kuri „uždirbo“ 8 baudos minutes (atsiliko 4 min. 15 sek.).

Jaunimo grupėje pajėgiausias buvo Arnoldas Mikelkevičius, jaunių – Radoslavas Aleksandrovas bei Rūta Banytė.