NHL lyga: Dainius Zubrus padėjo savo komandai pasiekti trečią pergalę iš eilės

Keturioliktą rezultatyvų perdavimą 68-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (70 tšk.) klubas iškovojo trečią pergalę iš eilės bei Rytų konferencijoje pakilo į dešimtąją vietą.
Trečioji iš eilės velnių pergalė NHL.
Trečioji iš eilės velnių pergalė NHL. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Liūtis

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai, kuriems tai buvo 33-oji pergalė per 69 mačus, 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) nugalėjo 41-ą nesėkmę per 70 rungtynių patyrusią bei vienuoliktojoje pozicijoje Rytuose esančią Atlantos „Thrashers“ (70 tšk.) komandą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo įvartį trečiojo kėlinio pabaigoje (59:43) pelnė Ilja Kovalčiukas, užfiksavęs galutinį mačo rezultatą (4:2).

Per 17 žaidimo minučių (17:03) Lietuvos ledo ritulininkas nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 32-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame NHL sezone per 68 rungtynes – 13 įvarčių, 14 rezultatyvių perdavimų bei 49 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Travisas Zajacas (18:52), Patrikas Eliašas (25:10) ir Jacobas Josefsonas (44:14).

Svečiai antradienio rungtynėse pirmavo po Timo Stapletono (15:24) bei Chriso Thorburno (16:29) įvarčių.

Tai buvo 23-ioji „Devils“ ledo ritulininkų pergalė per paskutiniąsias 28–erias NHL reguliariojo sezono rungtynes.