NHL pirmenybėse Dainiaus Zubraus komanda namuose įveikė Rytų konferencijos lyderius

Septynioliktą pergalę 41-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo devintą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainius Zubraus „New Jersey Devils“ (42 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Devils“ komanda daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) nugalėjo tryliktą pralaimėjimą per 42 mačus patyrusius Rytų konferencijos lyderius „Pittsburgh Penguins“ (59 taškai) ledo ritulininkus.

Per 23 žaidimo minutes (23:08) lietuvis dukart (kartą netaikliai) smūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 41 mačą 35-erių metų D.Zubraus sąskaitoje – 8 įvarčiai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 22 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Adamas Henrique'as (1:38) ir Michaelas Ryderis (22:45), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Mattas Niskanenas (26:58).

„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 19 varžovų metimų bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Penguins“ vartininko Marco-Andre Fleury sąskaitoje – 28 atremti varžovų metimai.

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Floridos „Panthers“ – Niujorko „Rangers“ 1:2 (po baudinių) Minesotos „Wild“ – Sent Lujiso „Blues“ 1:2 Bostono „Bruins“ – Niujorko „Islanders“ 3:5 Karolinos „Hurricanes“ – Monrealio „Canadiens“ 5:4 (po pratęsimo) Vinipego „Jets“ – Bafalo „Sabres“ 3:0 Dalaso „Stars“ – Los Andželo „Kings“ 3:2 Kolorado „Avalanche“ – Kolambuso „Blue Jackets“ 5:3 Anahaimo „Ducks“ – San Chosė „Sharks“ 6:3 Kalgario „Flames“ – Filadelfijos „Flyers“ 1:4 Finikso „Coyotes“ – Edmontono „Oilers“ 4:3 (po pratęsimo)

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas