Pasaulio biatlono čempionate vokietis triumfavo 0,7 sek. skirtumu, T.Kaukėnas – už 30-tuko

Hochfilcene (Austrija) vykstančio 2017 m. pasaulio biatlono čempionato 10 km sprinto lenktynėse Tomas Kaukėnas užėmė 31 vietą.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis šaudykloje suklydo vos kartą ir nugalėtojui Benediktui Dollui (23 min. 27,4 sek.) nusileido 1 min. 30,5 sek.

26-erių vokiečių biatlonininkas šaudykloje nesuklydo nė karto ir vos 0,7 sek. aplenkė taip pat be klaidų šaudžiusį norvegą Thingnesą Johannesą Boe (+0,7).

Trečią vietą užėmė prancūzų žvaigždė, favoritu laikytas Martinas Fourcade (+23,1), kuris turėjo įveikti du baudos ratus.

Vytautas Strolia finišavo 54-tas (+2:01.5), Karolis Dambrovskis – 95-tas (+4:22.2).

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas