Stenlio taurės savininkas išlygino NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą

Ketvirtosiose NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Stenlio taurės savininkas „Chicago Blackhawks“ klubas trečiadienį namuose daugiau nei 22 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 4:3 (0:0, 2:2, 1:1, 1:0) nugalėjo „St.Louis Blues“ ledo ritulininkus ir išlygino (2-2) serijos iki keturių pergalių rezultatą.
Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkai džiaugiasi pergale.
Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkai džiaugiasi pergale. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Ledo ritulys NHL

Pirmąsias dvejas rungtynes savo arenoje „Blues“ ekipa laimėjo: pirmąjį mačą po trijų pratęsimų 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0), o antrąjį po pratęsimo – 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0).

Trečiajame mače namuose pajėgesni buvo Čikagos ledo ritulininkai – 2:0 (1:0, 0:0, 1:0).

Du įvarčius nugalėtojams trečiadienio rungtynėse pelnė ir rezultatyvų perdavimą atliko Patrickas Kane'as (36:09 bei 71:17), po kartą įvarčiais pasižymėjo Andrew Shaw (28:40) ir Bryanas Bickellas (56:08), o Jonathanas Toewsas atliko du rezultatyvius perdavimus.

Dviejų įvarčių autorius svečių gretose – Vladimiras Tarasenka (38:51 bei 52:26), vieno – Maximas Lapierre'as (39:56).

„Blackhawks“ vartininkas Corey'is Crawfordas, kaip ir „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris, artėmė po 30 varžovų metimų.

Penktąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Sent Lujise komandos žais penktadienį.