Šveicarai užkirto latviams kelią į pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalį

Galimybe iškopti į pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalį nepasinaudojo bei šeštąją vietą B grupėje užėmė Latvijos (9 tšk.) ekipa, antradienį 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) pralaimėjusi penktojoje pozicijoje likusiai praėjusių pirmenybių vicečempionei Šveicarijos (10 taškų) komandai.
Latvijos ledo ritulininkai
Latvijos ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 7 0 0 2 5 16:32 2

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato Baltarusijos sostinėje ketvirtfinalį.

Trečiąja pergale Baltarusijos sostinėje vykstančio šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato aštuonių komandų A grupės varžybas baigė penktąją vietą užėmusi Slovakijos (10 tšk.) rinktinė antradienį 4:3 (1:0, 0:1, 3:2) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusius Danijos (5 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

1. Kanada 7 5 1 1 0 28:13 18
2. Švedija 7 5 1 1 0 24:10 18
3. Prancūzija 6 2 2 0 2 21:15 10
4. Čekija 6 2 1 2 1 15:14 10
5. Slovakija 7 3 0 1 3 20:21 10
6. Norvegija 7 2 0 1 4 16:19 7
7. Danija 7 1 1 0 5 17:27 5
8. Italija 7 1 0 0 6 6:25 3