Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karina Krysko: aplink pasaulį – su Skambinu ir Bžesku

Foto naujienai: Karina Krysko: aplink pasaulį – su Skambinu ir Bžesku
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Koncertai, filmavimai televizijoje ir kiti reikalai – toks dainininkės Karinos Krysko gyvenimas yra jau kone penkerius metus.

Vardas, pavardė: Karina Krysko.
Gimimo data, vieta: 1981 05 14, Vilnius.
Šeima, kurioje gimė: mama Janina dirba parduotuvėje, tėčio neteko maždaug prieš aštuonerius metus; turi dar dvi seseris: vadybininkę Evą (29) ir šiuo metu studijuojančią Violetą (33).
Šeiminė padėtis: netekėjusi, bet širdis užimta.
Pasiekimai: Vilniaus konservatorijoje baigė choreografiją; bene populiariausios Lietuvos merginų grupės „69 danguje“ narė, taip pat įvairių muzikos stilių atlikėja bei šokėja; su mylimuoju Sauliumi Skambinu (31) sėkmingai atstovavo Lietuvai šokių „Eurovizijoje“; neseniai pradėjo vesti laidą „Kai norisi geriau. Domus galerija“.

Koncertai, filmavimai televizijoje ir kiti reikalai – toks dainininkės Karinos Krysko gyvenimas yra jau kone penkerius metus. Su žurnalu „Privatu!“ žavinga mergina nugrimzdo į fantazijų pasaulį ir patikino, kad jau pasvajoja apie ilgesnį poilsį ar kelionę aplink pasaulį su jai artimais žmonėmis.

Kiek vaikų ji turi?


Karina neseniai tapo naujo gyvenimo būdo žurnalo „Kai norisi geriau. Domus galerija“ vedėja. Projekto aprašyme skelbiama, kad ši laida nebus apie tradicines skandalingas Lietuvos įžymybes ar pigius skandalus. Priešingai – ten bus rodomi reportažai apie įdomius žmones ir jų gyvenimus. Todėl prodiuseriai nusprendė, kad viena iš vedėjų privalo būti Karina Krysko, kuri niekada iki galo neatskleidžia savo paslapčių ir pati nesivelia į skandalus. Tačiau dėl šios priežasties neretai kyla įvairių apkalbų. Pastaruoju metu jos ir vėl nenutyla.
„Mes jau seniai laimingai su Sauliumi gyvename susituokę, turime bendrų vaikų, be to, aš organizmą valausi ir kūną prižiūriu tik tam, kad dar kartą pastočiau – štai tokių kalbų apie save girdžiu pastaruoju metu“, – prisipažįsta „69 danguje“ dainininkė. Tačiau dalis tiesos šiuose žodžiuose tikrai yra. Porelė iki šiol laimingai kartu gyvena Kauno priemiestyje, dalijasi buities rūpesčiais ir sako, kad lemtingų naujienų jų gyvenime dar nėra.

Šeima neterorizuoja

Pasak Karinos, ji ir Saulius gerai pažįsta vienas kito tėvus ir bendrauja tarpusavyje. „Aš Sauliaus šeimą pažįstu dar nuo „Šok su žvaigžde“ laikų. Jie dažnai atvažiuodavo mūsų palaikyti, o jis taip pat bendrauja su mano mama“, – sako pašnekovė. Ar nejaučia porelė iš tėvų spaudimo esą jau laikas sumainyti žiedus ir susilaukti vaikų? „Ne, mano mama tikrai Sauliaus ženteliu nevadina. Pas mus viskas paprasčiau ir šiuolaikiškiau – ir dėl vedybų mūsų niekas niekada nespaudė, ir iki šiol nejaučiame spaudimo. Kai man to reikės, aš susitvarkysiu. Jie manimi pasitiki“, – atvirai kalba Karina.

Egmontas – laiko patikrintas

Paklausėme, kaip elgtųsi dainininkė, jei ją užkluptų bėda. Į ką pirmiausiai kreiptųsi pagalbos – mamą, seseris, Saulių, o gal į Egmontą Bžeską? „Priklausytų nuo bėdos, tačiau pirmiausia atsigręžčiau į save. Kalbant apie Bžeską, tikrai galėčiau kreiptis į jį dėl techninių problemų, grupės reikalų. Tiesą pasakius, mes su Egmontu puikiai bendraujame – esame labai geri draugai. Aš džiaugiuosi, kad po mūsų išsiskyrimo, kuris įvyko seniai, liko toks pat geras ryšys. Daugelis porų po skyrybų susipyksta arba iš viso negali vienas į kitą žiūrėti, bet mūsų santykiuose taip nėra, – džiaugiasi pašnekovė. – Pagalbos vienas į kitą drąsiai galėtumėme kreiptis bet kuriuo paros metu, nes Egmontas – laiko patikrintas žmogus. Todėl atvirai sakau, kad mes su Sauliumi į kelionę aplink pasaulį galėtumėme vykti net su Bžesku“, – šypteli mergina.

Saulius paburbėdavo

Per pokalbį su Karina Krysko aptarėme ir naują jos gyvenimo etapą – sveiką gyvenseną. Dainininkė pastaruoju metu itin daug laiko skiria sveikai mitybai, mat neseniai darėsi maisto toleravimo testą ir sužinojo, kas labiausiai tinka jos organizmui. Tačiau dainininkė neigia kalbas esą tobulina kūno formas tik tam, kad galėtų pastoti. „Aš tai darau dėl geros savijautos, grožio ir sveikatos“, – tikina „69 danguje“ narė. Paklausus, kaip į jos pakitusius maisto valgymo įpročius reaguoja mylimasis, Karina tik nusišypso. „Jis iš manęs juokiasi, nes atsidaro šaldytuvą ir sako: „Ir vėl vien žolės. Nėra ką valgyti.“ Tačiau juk iš visų produktų galima pasigaminti skaniausių patiekalų. Todėl kai Sauliui pagaminu skanų maistą, nors esą šaldytuve nieko nėra, jis tuomet neburba“, – nusijuokia pašnekovė. Karina sako, kad naujus valgymo įpročius ji vertina pagal savijautą. Kadangi dabar ji pagerėjo, todėl ir naują maisto racioną atlikėja vertina teigiamai.

Laisvalaikiu – darbščiosios rankelės

Kadangi aktyvia veikla Karina užsiima jau kone penkerius metus, todėl ji seniai turėjo ilgas atostogas, per kurias galėtų užmiršti mobilųjį telefoną ir patraukti nors į pasaulio kraštą.
„Būna, kad keletą dienų galiu pailsėti. Ką tuomet veikiu? Miegu, žiūriu filmus, darausi įvairias moteriškas procedūras ir kitaip lepinuosi, – sako atlikėja ir prasitaria apie dar vieną niekur negirdėtą savo pomėgį. Pasirodo, ji mėgsta megzti ir siūti. Kai ji prieš keletą savaičių sirgo ir pragulėjo lovoje, tai mikliai nusimezgė sau šalikėlį. „Atidariau tarsi darbščiųjų rankų būrelį. Juk negali žinoti, ką dar teks veikti gyvenime...“ – pokalbį baigia pašnekovė.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką