Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

40-ąjį gimtadienį švenčianti Eglė Jackaitė: „Šių savo metų tikrai nekeisčiau į jokį kitą amžių“

Eglė Jackaitė
Eglės Pinikienės nuotr. (Gretos Čepaitės makiažas) / Eglė Jackaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aktorė Eglė Jackaitė balandžio 28-ąją švenčia gražų jubiliejų – moteriai sukanka 40 metų. „Per visus šiuos metus mano asmenybė formavosi kasdien. Visko buvo, bet svarbu mokėti priimti savo gyvenimą tokį, koks jis yra. Noriu pasidžiaugti šia diena, šia akimirka – turiu nuostabią šeimą, puikius vaikus, draugų, nuostabių kolegų. Svarbiausia nestovėti vietoje ir su šypsena judėti į priekį“, – šypsojosi jubiliatė.

Eglė pasakojo, kad gimtadienis jai – graži diena, todėl ji nepuola slėptis namuose, neišjungia mobilaus telefono ir nerauda dėl bėgančių metų.

Gyvenime tikrai buvo pačių įvairiausių momentų, o šiuo metu jau esu „išsigryninusi“, laisvesnė, neturinti priklausomybių nei nuo žmonių, nei nuo daiktų.

„Kiekvienais metais paminiu gimtadienį – dažniausiai tai būna labai gražūs teminiai mergaitiški vakarėliai: kurtizanės, sugrįžimas į vaikystę, mokinukės šėlsta... Tikrai būta labai gražių ir įvairių gimtadienių. Na, o šio akcentas bus raudoni bateliai. Mano nuomone, moteris, avinti raudonus batelius, yra drąsi, išskirtinė, ryški, pasitikinti savimi, todėl tą vakarą leisime sau viską – tegul tie bateliai mus tarsi išlaisvina“, – juokėsi E.Jackaitė.

Moteris įsitikinusi, kad didžiausia gimtadienio dovana ta, kad vienoje vietoje susitiks jai brangūs žmonės, o tai, anot jos, neįkainojamos akimirkos.

„Svarbiausia – neišduoti savęs, neskaudinti kitų žmonių, švęsti gyvenimą ir džiaugtis kiekviena akimirka. Labai svarbu žmogui išmokti priimti viską, kas jam duodama – turime prisijaukinti net nelabai malonius dalykus, nes juk viskas priklauso nuo požiūrio – kaip mes viską priimame ir vertiname. Juk lelija sužydi ne gėlame vandenyje, o būtent purve ir dar tokio grožio žiedus sukrauna!“ – metaforiškai kalbėjo E.Jackaitė.

Eglės Pinikienės nuotr., Gretos Čepaitės makiažas/Eglė Jackaitė
Eglės Pinikienės nuotr., Gretos Čepaitės makiažas/Eglė Jackaitė

Dabar – pats geriausias laikas

Paklausta, ar bėgantys metai nesukelia nostalgijos ir noro bent trumpam pabūti dvidešimtmete, aktorė teigė, kad kiekvienas laikas – savaip gražus, tačiau būtent šiuo gyvenimo momentu ji jaučiasi rami ir užtikrinta, todėl slėpti savo amžiaus tikrai nebandanti ir šio laiko nenorėtų keisti į jokį kitą.

„Man patinka mano amžius. Gyvenime tikrai buvo pačių įvairiausių momentų, o šiuo metu jau esu „išsigryninusi“, laisvesnė, neturinti priklausomybių nei nuo žmonių, nei nuo daiktų. Atsirado kažkokia vidinė laisvė, ko anksčiau tikrai nebuvo. Dabar esu brandesnė, turiu patirties bagažą“, – vardijo ji.

Eglės Pinikienės nuotr., Gretos Čepaitės makiažas/Eglė Jackaitė
Eglės Pinikienės nuotr., Gretos Čepaitės makiažas/Eglė Jackaitė

„Be to, dažnai būna taip, kad mano amžių sužinoję žmonės labai nustemba – sako, kad man laiką pavyko kažkaip apgauti. Savo metų nebijau ir jų neslepiu, kaip tik didžiuojuosi ir džiaugiuosi. Tokio amžiaus moteris žino savo vertę, yra savarankiška, todėl šių savo metų tikrai nekeisčiau į jokį kitą amžių“, – šypteli E.Jackaitė.

Sukvietė 40 svečių

Kadangi E.Jackaitės gimtadienis šiemet išpuolė pirmadienį, moteris teigė jį suplanavusi atšvęsti po savaitės darbų – penktadienį, kuomet į jaukią šventę susirinks apie keturiasdešimt artimiausių žmonių.

„Šiais metais esu numačiusi gražią šventę: pačioje Klaipėdos širdyje, kur „Memelio“ pastate duris atvėrė „Katpėdėlė“, susirinks visas būrys draugų ir artimųjų. Vietą jubiliejiniam gimtadieniui pasirinkau neatsitiktinai: restorano vieta – simboliška: Danės promenada – tarsi per mano gyvenimą sutikti žmonės, upė – bėgantis gyvenimas, teatras – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Ir visa tai matosi per langus!“ – džiaugėsi E.Jackaitė.

Eglės Pinikienės nuotr., Gretos Čepaitės makiažas/Eglė Jackaitė
Eglės Pinikienės nuotr., Gretos Čepaitės makiažas/   Eglė Jackaitė
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką