Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ado Juškevičiaus sužadėtinė Simona Kniazevaitė: „Bet kuriuo atveju jie mums bus čempionai“

Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Simona Kniazevaitė – gražuolė, pavergusi krepšininko širdį. Šiuo metu Ispanijoje viešinti ir už Lietuvos rinktinę serganti įžaidėjo Ado Juškevičiaus sužadėtinė neslepia: būti krepšininko mergina – nelengva: „Ne kiekvienai merginai patiktų toks gyvenimas. Bet aš tikrai nesiskundžiu – Ado dėmesio užtenka ir esu be galo laiminga būdama su juo.“

Odontologijos klinikoje dirbanti S.Kniazevaitė ir krepšininkas A.Juškevičius susipažino prieš kiek daugiau nei aštuonerius metus. Simona jau buvo pastebėjusi jį anksčiau. „Kažkiek žinojau jį iš matymo, nes abu esame iš Kauno rajono, mokėmės skirtingose mokyklose. Kadangi abu nuo vaikystės žaidėme krepšinį, dažnai susitikdavome mokyklų turnyruose. Atsimenu jį iš ten“, – Žmonės.lt pasakojo S.Kniazevaitė, kuriai krepšinis – aistra nuo mažumės. 

Tačiau poros draugystė užsimezgė ne krepšinio aikštelėje, bet internetu. „Atrodo, gal kiek ir neįdomus ir šiuo metu dažnas būdas susipažinti... Bet tai įvyko tikrai seniai. Tiksliai nepamenu, bet turbūt pirma parašiau Adui. Vaikinukas atrašė ir štai kiek jau laiko esame kartu“, – šypsosi gražuolė. 

Nors krepšinį jiedu mėgsta abu, profesionaliu sportininku tapo tik A.Juškevičius – Simonai tai liko kaip hobis. Užtat dalis jos gyvenimo vis tiek sukasi aplink krepšinio aikštelę: kai mylimajam sportas – svarbiau už viską, kitos išeities nė nėra. 

„Patikėkit, būti krepšininko mergina tikrai nelengva. Gal per tiek metų jau susigyvenau... Bet, manau, ne kiekvienai merginai patiktų toks gyvenimas. Aš tikrai nesiskundžiu – Ado dėmesio tikrai užtenka ir esu be galo laiminga būdama su juo. Man sunki buvo pati pradžia – treniruotės, išvykos, stovyklos, užimtos vasaros... Ir kiekvienais metais tas pats. Negali nieko perdaug planuoti, turi derintis prie jo“, – Žmonės.lt pasakoja netrukus aukso žiedus su A.Juškevičiumi sumainysianti Simona. 

Su rimtu išbandymu pora susidūrė ir pernai, kai Adas išvyko žaisti į Vokietiją. „Mečiau darbus ir važiavau paskui jį. Išbandymas buvo ir gyventi tiek laiko dviese svetimoje šalyje... Bet tie metai mus dar labiau suartino. Gerai žinau, koks Adui svarbus mano palaikymas ir buvimas kartu“, – tikina S.Kniazevaitė. 

Žinia apie rinktinę sukrėtė

O šįmet Simoną ir Adą pasitiko naujas, ko gero, pats didžiausias išbandymas: sportininkas pirmąkart sulaukė kvietimo žaisti Lietuvos rinktinėje ir kautis Pasaulio krepšinio čempionate. Tiesa, į rinktinę Adas pateko per plauką – pakeitė traumą gavusį Mantą Kalnietį. Žinia, kad Adas dalyvaus Pasaulio čempionate, Simoną smarkiai sukrėtė.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius
Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius

„Turbūt visi žino, kad Adas i rinktinės traukinį  įšoko paskutinis, ir ne pačiomis smagiausiomis aplinkybėmis. Negalvojau, kad Manto trauma tokia rimta, ir net nebuvo minties, kad Adas jį pakeis. Maniau, kad Mantas greit pasveiks ir viskas bus gerai. Bet sužinojusi, kad pagrindinis įžaidėjas patyrė tikrai sunkią traumą ir vietoj jo į čempionatą važiuoja Adas, patyriau lengvą šoką. Viskas apsivertė per kelias sekundes. Ar tai buvo staigmena? Geriau tokių staigmenų su tokiomis pasekmėmis nebūtų. Sveikinti tikrai nesveikinau, nes ir pats Adas buvo kiek sutrikęs“, – prisimena S.Kniazevaitė. 

Užtat dabar sėdėti arenoje ir matyti mylimąjį besikaunantį už visos Lietuvos garbę Simonai labai malonu.

„Tikrai smagu žiūrėti, kaip tavo mylimas žmogus atstovauja Lietuvos rinktinei. Džiaugiuosi, kad Adas tikrai neblogai susitvarko su savo užduotimi. Čempionatą gyvai stebiu pirmą kartą, o dar kai jame žaidžia tavo žmogus, tai yra kažkas tokio. Eidama į kiekvienas varžybas tikrai jaudinuosi. Minutės, kurias Adas praleidžia aikštelėje, man yra labai svarbios. Kadangi pati esu kažkiek žaidusi krepšinį, viską suprantu... Tikrai sunku stebėti nepataikytus metimus ar padarytas klaidas, bet viską atperka Ado rezultatyvūs perdavimai ir pelnyti taškai“, – vertina ji profesionalo akimis.

Ispanijoje palaiko per atstumą

Sužinojusi, kad A.Juškevičius žais kartu su Lietuvos rinktine, Simona nedvejojo: netruko įsigyti kelionės bilietų ir vėl išskrido paskui mylimąjį – pradžioje į Gran Kanariją, o dabar – ir į Barseloną. Tik nors Adas ir yra visai čia pat, palaikyti jį tenka per atstumą – krepšininkai čempionato metu mylimosioms vargiai suranda laiko. 

Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius
Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius

Antai Gran Kanarijoje poros bendravimas ribodavosi vien vakarienėmis: „Kadangi gyvenome atskirai nuo vyrų, laiko pabūti kartu buvo labai mažai. Susitikdavome valandėlei po laimėtų varžybų, gal kokius du kartus. Nenorime jų trukdyti ir blaškyti, Tiesiog su kitais krepšininkais – Mindaugu Kuzminsku ir Martynu Pociumi bei jų antrosiomis pusėmis – nueidavome kažkur ramiai pasėdėti, pavakarieniauti ir kažkiek prablaškyti jų galvas nuo krepšinio.“

Tačiau būna, kad su pergale Adą pasveikinti pavyksta vien telefonu. „Kadangi nevisad išeina susimatyti po varžybų, nusiunčiu palaikymo žinutę. Kiekvienas pralaimėjimas yra sunkus, varžybos su Australija – ne išimtis. Galbūt tada net buvo sunkiau... Adas yra toks žmogus, kuriam po pralaimėjimo reikia pabūti su savimi. Tada nereikia „lįsti į akis“ su savo komentarais ir klausimais. Tiesiog parašiau žinutę, kad nesinervintų, kad visko būna. Bet gana greitai viską pamiršta ir tada būna viskas gerai“, – šypsosi S.Kniazevaitė.

Kaip ir krepšininkai, taip ir jų mylimosios stengiasi pasiruošti kiekvienam mačui. „Su merginomis pasigaminome vienodus marškinėlius su vardais, pavardėmis ir numeriais. Prieš kiekvienas varžybas namuose garsiai klausome užvedančių dainų ir ruošiamės. Tai tapo tradicija prieš kiekvieną mačą“, – atskleidžia S.Kniazevaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė, Viktorija Pocienė, Eglė Andreikaitė, Kotryna Kunigėlė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė, Viktorija Pocienė, Eglė Andreikaitė, Kotryna Kunigėlė

Prisimena ir dar vieną „palaikymo akciją“, kai Lietuvos rinktinę krepšininkų mylimosios reklamavo paplūdimyje. „Lietuvos vardą sugalvojome sudėlioti ekspromtu, kai buvome nuvykusios į Mas Palomą. Tiesiog ėjome paplūdimiu ir pamatėmė kopas, ant kurių buvo kažkas sudėliota iš akmenų. Pagalvojome, kad būtų gražus palaikymas iš mūsų pusės. Pasiruošimas tikrai nėra ilgas, kaip turi noro, motyvacijos ir palaikymo, viskas gaunasi savaime“, – šypsosi Simona.

Ji neabejoja, kad palaikymas Adui – nepaprastai svarbus: „Tikrai tuo džiaugiasi ir skatina. Juk svarbiausias palaikymas ir turi būti iš tau artimiausių žmonių. Kuo daugiau bus tokio palaikymo, manau, daugiau bus ir motyvacijos.“ 

Laisvalaikis – su krepšininkų žmonomis ir draugėmis

Vakarais S.Kniazevaitė Ispanijoje skuba į areną ir žiūri krepšinį. O ką veikti, kai krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse ar tyliai ilsisi? Tada Simona laiką leidžia su draugėmis – tomis, kurios puikiai supranta, ką reiškia būti krepšininko išrinktąja. 

Antai Gran Kanarijoje S.Kniazevaitė buvo apsistojusi drauge su Martyno Pociaus žmona Viktorija ir Mindaugo Kuzminsko mergina Egle Andreikaite. „Šias paneles jau kelerius metus pažįstu, tikrai gerai sutariame. Laisvalaikį leidžiame paplūdimyje, kažkiek keliaujame, kartu mėgaujamės skaniu maistu. Las Palmase buvo daug pažįstamų, taigi tikrai neliūdėjome. Laikas praėjo greitai, bet smagiai – prisiminimai tik patys geriausi“, – džiaugiasi Simona. 

Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė, Viktorija Pocienė, Eglė Andreikaitė, Kotryna Kunigėlė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė, Viktorija Pocienė, Eglė Andreikaitė, Kotryna Kunigėlė

Tiesa, akylesni galėtų pastebėti, kad greta šios draugių kompanijos retai kada prisijungia kitų krepšininkų mylimosios – Oksana Pikul-Jasaitienė, Edita Lavrinovič. Simona skuba paaiškinti: negalvokite, kad merginos nebendrauja – taip tik iš šono gali pasirodyti. 

„Taip, daugiausiai laiko praleidžiame trise su Egle ir Viktorija. Viena kitą jau vadiname kambariokėmis... Tikrai gerai sutariame su panelėmis. Visos esame linksmos, bendraujančios, panašaus amžiaus. Į  Gran Kanariją atvyko Kšištofo žmona Tatjana, su kuria tikrai taip pat labai gerai sutariame ir laiką leidžiame kartu. Kadangi visos gyvename kartu, normalu kad geriausiai ir sutariame. Su Oksana, Edita ir kitomis panelėmis taip pat sutariame, tik gal nepraleidžiame tiek laiko kartu. Pasimatome varžybose, pasisveikiname, paklausiam, kaip sekasi. Viskas yra gerai“, – sako Simona. 

Kokių rezultatų šiame čempionate tikisi krepšininkų mylimosios? „Turbūt kiekvienas, važiuodamas i čempionatą, tikisi geriausio. Ne išimtis ir mes. Gal esame kiek arčiau viso to, daugiau matome ar žinome. Manome, kad viskas bus gerai, vyrams seksis ir jie laimės. Kiek laimės, tiek. Jie vis tiek mums bus čempionai“, – šypsosi S.Kniazevaitė. 

Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius
Asmeninio albumo nuotr./Simona Kniazevaitė ir Adas Juškevičius
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką