Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė. Artima draugystė. „Juk taip geriau nei slapstytis!“ (papildyta vasario 12 d.)

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
TV3 nuotr. / Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po TV3 projekto „Šok su manimi“ kaip pora jame dalyvavę I.Stasiulytė (30) ir D.Meškauskas (23) dar artimiau susibičiuliavo. Abu praleidžia labai daug laiko ir teigia nekreipiantys dėmesio į pašalinių apkalbas. Tačiau šioje istorijoje įdomu viena – kodėl toks nekalbus yra Inetos širdies draugas ir dukters tėvas Eduardo Gimenezas (40)...

Deividą ir Inetą pastaruoju metu nuolat matome kartu. Jie nesibodi susikibti už rankučių, sėdėti vienas kitam ant kelių. Apie savo draugystę abu mielai sutiko paatvirauti žurnalui „Privatu! + TV gidas“.

– Deividai, paklausiu tiesiai šviesiai – kas Tave sieja su Ineta, su kuria kartu dalyvaujate renginiuose, filmavimuose?

– Taip, mes kartu vaikštome į renginius. Apkalbų nebijome. Bent jau aš esu prie viso to pripratęs. Mes esame draugai, net labai geri draugai. Visur būname kartu. Be to, po projekto „Šok su manimi“ sulaukėme pasiūlymų šokti įvairiuose renginiuose, todėl labai daug laiko praleidžiame drauge.

– Bet nesiginčysi, kad iš šalies atrodote ne kaip draugai, o kaip porelė...

– Kiekvienas mūsų draugystę gali vertinti pagal save.O kas čia bloga atsisėsti ant kelių? Taip atsitiko todėl, kad nebuvo kur sėsti (šypteli).

– Kartą mačiau, kaip Ineta viename renginyje atsisėdo Tau ant kelių. Tau tai panašu į paprastą dviejų žmonių draugystę?

– O kas čia bloga atsisėsti ant kelių? Taip atsitiko todėl, kad nebuvo kur sėsti (šypteli). O į renginius kartu einame, nes esame draugai. Nežinau, kodėl Ineta neina į vakarėlius su savo draugu Eduardo, reikia jos klausti.

– Pasakyk atvirai, ar į Inetą žiūri, kaip į bičiulę, ar kaip į sekso objektą?

– Tikrai nežiūriu į ją, kaip į sekso objektą. Ir tą sakau labai nuoširdžiai!

– Ineta, turbūt jau girdėjai, kad esi poruojama su Deividu. Ir tai normalu, nes dažnai viešumoje pasirodote kartu. Galbūt specialiai provokuojate žurnalistus?

– Tikrai nieko neprovokuojame. Žurnalistai provokuoja (juokiasi).

– Tau nusispjauti į tai, ką kiti pagalvos?

– Kai neturi, ko slėpti, nereikia ir slapstytis. Mes su Deividu po šokių projekto toliau dirbame ir bendraujame. Taigi būtų kvaila ir net įtartina, jei pamatę žurnalistą, imtume bėgti ir slapstytis. Mes pastaruoju metu daug repetuojame, mus sieja tolimesni ateities planai ir darbai. Tai viskas.

– O Tavo dukrytės tėtis nepyksta, kad su Deividu praleidi tiek daug laiko?

– Juk aš jau visą pusmetį su Deividu repetavau. Turiu ir kitų darbų, kuriuose mane supa įvairūs vyrai bei moterys. Tiesiog mus su Deividu visi pastebi, nors aplinkui būna ir kitų žmonių.

Šioje istorijoje viskas būtų aišku, jei ne vienas „bet“. Susisiekėme su I. Stasiulytės gyvenimo draugu Eduardo norėdami paklausti jo nuomonės apie tai, kad Ineta daugiau laiko praleidžia su D.Meškausku, o ne su juo. Tačiau anksčiau mielai su žiniasklaida bendravęs tango meistras, vos išgirdęs, kad skambina žurnalistas, atšovė: „Aš interviu nedaliju.“

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką