Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į darbus grįžtantis Mertinas vaidins „daktarą lovelasą“

Dalius Mertinas ir Eglė Driukaitė
LNK nuotr. / Dalius Mertinas ir Eglė Driukaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penkioliktąjį gimtadienį su naujo sezono startu švęsianti televizija LNK pristatys ir žiūrovų pamėgto serialo „Mano mylimas prieše“ antrąjį sezoną. Prie įspūdingos serialo „Mano mylimas prieše“ aktorių ir žvaigždžių komandos prisijungia ir visų mylimas aktorius Dalius Mertinas.

„Labai gera grįžti į filmavimo aikštelę, – sako po kovos su sunkia liga vėl besidarbuojantis Dalius Mertinas. – Smagu sutikti senus draugus – Gediminą Girdvainį, Janiną Matekonytę, Dalią Michelevičiūtę, taip pat susipažinti su naujais kolegomis. Tai – smagus kolektyvas, kuriantis išties gerą ir populiarų serialą.“

Aktorius seriale kurs gydytojo vaidmenį. „Mano herojus – reanimacijos skyriaus vedėjas, labai profesionalus daktaras, turintis nedaug laisvalaikio, bet tiek, kiek jo lieka, jį skiriantis moterims. Daktaras lovelasas. Kol kas tik tiek galiu išduoti“, – šypsosi Dalius Mertinas, jau nusifilmavęs pirmosiose antrojo sezono serijose.

Su Daliumi Mertinu seriale ir toliau vaidins G.Girdvainis, V.Valiukevičius – Milanno, V. Matačiūnaitė, J. Matekonytė, T. Rinkūnas, D. Michelevičiūtė, R.Kurienė, A.Paulavičius, E. Driukaitė, R. Šimukauskas.

Serialą kurianti „VRS grupė“ atskleidžia, kad mylimus herojus žiūrovai išvys naujoje dramatiškos meilės istorijoje. Įsimylėjusi jaunuolių pora – Tomas su Migle (akt. Vaidotas Valiukevičius ir Vilija Matačiūnaitė) švenčia savo antrąsias vestuvių metines ir rengiasi ilgam bei laimingam gyvenimui. Tuo tarpu Miglės sesuo Milda (akt. Eglė Driukaitė) sužino, kad seneliai paliko žemės sklypą. Brangus palikimas atiteks tai seseriai, kuri santuokoje išgyvens trejetą metų. Ar turtų trokštanti Milda imsis ardyti sesers meilės idilę?..

„Mano mylimas prieše 2“ – jau nuo naujojo LNK sezono.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką