Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš fotoobjektyvą apsinuoginusios garsenybės ir džiaugiasi, ir gailisi

Oksana Pikul-Jasaitienė
TV3 nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ imsis skaičiuoti garsias Lietuvos merginas ir moteris, kurios neatsispyrė pagundai apsinuoginti prieš fotoobjektyvą. Laidos kūrėjai pripažįsta, kad šiais gražaus kūno kulto sureikšminimo laikais sunku surasti tokią gražuolę iš pramogų pasaulio, kuri nepozavo apsinuoginusi.

Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova, dainininkės Ieva Stasiulevičiūtė, Ingrida Martinkėnaitė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Violeta Tarasovienė, televizijos laidų vedėja Lavija Šurnaitė, stilistė Asta Valentaitė ir daugybė kitų gražuolių yra pozavusios daugiau ar mažiau apsinuoginusios. Šiandien jos tokią patirtį vertina įvairiai.

„Netgi man teko apsinuoginti TV3 projekte „Šuolis“, kad pasijusčiau tikra žvaigžde. Jūros žvaigžde...“ – šįvakar prasitars šmaikštusis „Nuodėmių dešimtuko“ vedėjas Cololo.

„Mums buvo labai jauku pozuoti pusnuogėms fotosesijai, nes fotografavo moteris, tiesą sakant, galėjom ir dar labiau apsinuoginti“, – prisipažins neseniai erotinei fotosesijai pozavusios grupės „Mochito“ merginos.

„Ko gero, tokios yra pramogų verslo taisyklės – be apsinuoginimo karjerą sunkiau padaryti“, – pripažins muzikos prodiuseris Mindaugas Bendžius.

„Aš neturiu erotinės fotosesijos, nes turiu balsą, tikiuosi karjerą padaryti dainuodama, o ne pozuodama apsinuoginusi“, – kalbės TV3 projekte „X Faktorius“ su grupe „4 Roses“ išgarsėjusi vokalistė ir „Nuodėmių dešimtuko“ vedėja Dileta Meškaitė.

„Esu gavusi ne vieną pasiūlymą pozuoti nuoga prieš fotokamerą, bet tikrai to nedarysiu. Na, nebent asmeniniam albumui, kurio niekada neparodyčiau viešumoje“, – tikins šokėja Monika Šalčiūtė.

TV3 nuotr./Mindaugas Bendžius
TV3 nuotr./Mindaugas Bendžius

O štai ne kartą nuoga pozavusi Oksana Pikul-Jasaitienė pripažins, jog tokios patirties, kokią turi ji, nelinkėtų niekam: „Turiu tokių erotinių nuotraukų, kuriomis galiu didžiuotis, kai kurios puošia mano namų sienas. Bet turiu ir tokių nuotraukų, kurios yra tragiškos. Kažkada labai jauna padariau klaidą, pasitikėjau fotografu, kuris žadėjo gražią erotinę fotosesiją. Rezultatą jūs žinote, oi, kiek buvo dėl jo kalbų ir kaip aš „gavau į kuprą“. Savo dukrai tikrai neleisčiau pozuoti tokioms nuotraukoms. Tiesa, jeigu ji bus modelis, tai toks jau bus jos darbas, tada jau neuždrausiu.“

Visa tiesa apie erotiką pramogų versle – jau antradienio vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“.

TV3 nuotr./Dileta Meškaitė
TV3 nuotr./Dileta Meškaitė
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką