Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jimas Carrey. Kas slepiasi po komiko kauke?

Jimas Carrey
AOP nuotrauka / Jimas Carrey
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ne paslaptis, kad ne vienai moteriai gyvenimas su šiuo talentingu aktoriumi buvo apkartęs. Jos nė neslepia, jog žavusis ekrano linksmuolis iš tikrųjų yra depresijos kamuojamas keistuolis. Tuo nesunku patikėti, mat humoras, Jimo (48) manymu, „iš tikrųjų yra pyktis, o pyktis – į pasąmonę išstumtas skausmas“.

Vardas, pavardė: Jamesas Eugene Carrey.
Gimimo data, vieta: 1962 01 17, Niumarketas, Ontarijas, Kanada.
Šeima, kurioje gimė: muzikanto talento nerealizavusio buhalterio ir namų šeimininkės šeimoje; jauniausias iš keturių vaikų.
Šeiminė padėtis: 1987–1995 m. buvo vedęs padavėją Melissą Womer ir su ja susilaukė dukters Jane Erin (22); 1996–1997 m. buvo susituokęs su aktore Lauren Holly (46).
Pasiekimai: Kanados ir JAV aktorius; įsimintiniausi vaidmenys filmuose „Eisas Ventūra: naminių gyvūnėlių detektyvas“ (1994), „Bukas ir bukesnis“ (1994), „Kaukė“ (1994), „Trumeno šou“ (1998), „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“(2000), „Briusas Visagalis“ (2003).

Priekaištai dėl per mažų honorarų

Padavėja Melissa Womer pagarbos ir susižavėjimo kupinomis akimis žiūrėjo į pradedantįjį aktorių, kuris žmones linksmino „Comedy Store“ bare. Jimas nuolat susidrovėdavo tik pažvelgęs į tokius jausmus spinduliuojančias merginos akis. 1987 m. Carrey vedė Womer, o prieš pat šv. Kalėdas porai gimė dukra Jane. Kad aprūpintų šeimą, Jimas dirbo negailėdamas savęs. Po itin sėkmingų filmų „Eisas Ventūra“, „Kaukė“ ir „Bukas ir bukesnis“, kuriuose vaidinant aktoriaus honorarai padidėjo iki 20 mln. JAV dolerių, kukliąją Melissą tarsi kažkas pakeitė.
Moteris ėmė priekaištauti vyrui, kad jis per mažai uždirba. Carrey, kuris, negailėdamas savęs, daug laiko praleisdavo filmavimo aikštelėje, pavargo nuo nuolatinių žmonos priekaištų. Nesibaigiantys barniai paskatino garsenybę išsiskirti. 1995 m. jis paliko buvusią padavėją ir pasirūpino, kad nei jai, nei dukrai netrūktų pinigų. Kiekvieną mėnesį Jimas siųsdavo Melissai 10 000 JAV dolerių čekius, pirkdavo atžalai drabužėlius ir žaislus.
Po pirmų skyrybų Holivudo garsenybė prisipažino: „Aš netikiu pasakomis apie amžiną meilę. Dešimt metų su tuo pačiu žmogumi – gana ilgas laiko tarpas.“

Jai reikėjo aktoriaus, o ne žmogaus

Filmuodamasis juostoje „Bukas ir bukesnis“, Jimas susipažino su kolege Lauren Holly. Po šios juostos filmavimo baigėsi Jimo ir Melissos skyrybų procesas. Netrukus aktorius vedė Lauren. Moteris svajojo apie prabangias vestuves su limuzinu, šimtais svečių ir rožių kilimu, tačiau įgijęs liūdnos šeimyninio gyvenimo patirties Carrey atsisakė prabangių iškilmių. Jų vestuvių ceremonija buvo gana kukli.
Jaunieji drauge praleido beveik metus. Jų santuokos niekas nedrįso vadinti laiminga. Įsimylėjėliai nuolat vaidijosi, kol galiausiai išsiskyrė. Kalbama, kad Lauren nepajėgė priimti žmogiškųjų Jimo savybių: jis jai galėjo būti tik genialus komikas ir talentingas aktorius.

Aš netikiu pasakomis apie amžiną meilę.

Ilgai kovojo dėl Renne širdies

Po kelerių metų Carrey gyvenime atsirado Renee Zellweger (41). Ji buvo visiškai kitokia nei prieš tai buvusios Jimo moterys. Beje, Renee jam priminė jį patį. Protinga, atsidavusi darbui aktorė pasikliovė tik savimi. Zellweger komiko širdį pavergė juostos „Aš, kitas aš ir Irena“ (2000) filmavimo aikštelėje. Carrey išrinktąją apipylė gėlėmis ir dovanomis. Renee kolegos asistavimą priėmė maloniai, bet kiekvieną kartą atsisakydavo su juo susitikti. Jimas jai buvo tik filmo partneris.
Atsispirti šio vyro žavesiui buvo ypač sunku. Pasibaigus filmavimui, Zellweger galiausiai įsimylėjo kolegą. Pasigirdo kalbų apie jų artėjančias vestuves. Tačiau po metų įsimylėjėliai pasuko skirtingais keliais. Kadangi nė vienas neįvardijo tikrosios skyrybų priežasties, pasklido gandų, esą linksmuoliui Carrey Zellweger tiesiog įgriso. Kiti kalbėjo, kad Renee panoro nutraukti santykius supratusi, jog jos mylimo vyro linksmumas tėra kaukė, po kuria slepiasi pavargęs ir suirzęs žmogus.

Išblėso aistra?

Paskutinė Jimo gyvenimo moteris – aktorė ir „Playboy“ fotomodelis Jenny McCarthy (37). Nuo 2005 m. jiedu gyveno kartu.
„Jenny – pirmoji moteris mano gyvenime, dėl kurios buvimo šalia nė karto nesuabejojau“, – sakė genialus komikas. Panašiai kalbėjo ir Jenny. Jie nė neketino oficialiai įteisinti savo santykių, nors 2009 m. surengė specialią ceremoniją, kurioje vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Nepaisant to, McCarthy pasitraukė iš aktoriaus gyvenimo.
„Kartą Jenny pažvelgė į Jimą ir suprato, kad jis ją myli kaip šeimos narę, bet ne kaip moterį, su kuria norisi mylėtis. Visa tai ji pasakė Jimui. Iš pradžių jis sutriko, o vėliau nesugebėjo pasakyti nieko protinga. Kol Jenny ir Jimas stengėsi būti drauge, viskas buvo gerai, bet kai jie pavargo vienas dėl kito stengtis, jų keliai išsiskyrė“, – teigė artimas poros bičiulis.
Jų meilės valtis sudužo atsitrenkusi į kasdienybės rifą. Po išsiskyrimo Carrey Jenny sumokėjo 25 mln. JAV dolerių, o ji dievagojosi, kad Jimas visą likusį gyvenimą jai išliks pačiu svarbiausiu vyru jos širdyje. Prisiminkime, kad Carrey ir McCarthy nesaistė jokie oficialūs šeimos saitai, o pinigai, pasak kalbų, moteriai buvo sumokėti už tai, jog ji niekam neišduotų jų bendro gyvenimo paslapčių.

Įdomūs faktai:

• Aktoriaus motina nuolat sirgo ir mėgo ieškoti ligų. Dėl to daug kas ją laikė psichine ligone.
• Kalbama, kad karjeros pradžioje komikas pats sau išrašydavo 20 mln. JAV dolerių čekius ir juos sau įteikdavo šventai tikėdamas, kad tokio dydžio honoraras jam bus mokamas ateityje. Šiandien už vaidmenį filme Jimui iš tiesų mokama tokio dydžio suma.
• Carrey negeria kavos, nevartoja alkoholio ir narkotikų.
• Jimas turi nedidelę jam brangių daiktų kolekciją, kurioje yra ir boksininko Muhammado Ali (68) nuotrauka. Aktoriaus teigimu, iš šio žmogaus jis išmoko tikėti šviesia ateitimi.
• Vaikystėje komikas nemėgo bendraamžių, nes jų problemos jam atrodė menkos ir neįdomios.
• Jis dievina savo motociklą ir garsiai klausytis roko stiliaus muzikos.
• Daug uždirbtų pinigų Jimas paaukoja labdarai.
• Jei įgytų dieviškų galių, Carrey pirmiausia į pragarą išsiųstų savo žmonų advokatus, o paskui išgydytų visus ligonius ir pamaitintų visus alkstančius. 
 

„Privatu“
Komentarai
Temos Jimas Carrey
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką