Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Agrowill Group“ ir DNB bankas susitarė dėl paskolų apjungimo ir grąžinimo termino pratęsimo

Pinigai
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Agrowill Group“ pateikė informaciją, kad 2014 m. balandžio mėn. buvo pasiektas susitarimas su DNB banku apjungti visas restruktūrizuojamų dukterinių žemės ūkio bendrovių turimas paskolas. Apjungus šias paskolas į vieną paskolos sutartį – bendra bankui mokėtina suma, t.y. 33,6 mln. litų, nepadidėjo, o naujos paskolos lėšos bus panaudotos sugrąžinti senas restruktūrizuojamas paskolas, kurių užtikrinimui buvo įkeistas restruktūrizuojamų dukterinių žemės ūkio bendrovių turtas.

Nauja paskola turi 5 metų grąžinimo grafiką, o apie 43 proc. paskolos sumos (14,4 mln. litų) yra gražintina 2019 metais.

Galutinis naujos paskolos gavimas ir senų paskolų grąžinimas bus baigtas artimiausiu metu užbaigus dokumentų paruošimo procesą (perregistravus hipotekos laštus ir pan.)

Įvertinant šį kompleksinį restruktūrizuojamų įsipareigojimų DNB bankui pertvarkymą ir tai, kad 2014 m. balandžio pradžioje kontroliuojanti bendrovė “Agrowill Group” sumokėjo 15 procentų restruktūrizuotų skolų dalį, pažymima, kad “Agrowill Group” įmonių grupės restruktūrizuojamų įsipareigojimų suma nuo 2013 m. gruodžio 31 d. buvusių 54,6 mln. litų. sumažėjo iki 20,4 mln. litų.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką