Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausias Skandinavijos viešbučių tinklas „Choice“ ruošiasi investuoti Lietuvoje

GERONOMIKA logo
GERONOMIKA logo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didžiausias Skandinavijos viešbučių tinklas „Choice“ jau veikia Baltijos šalyse. Šiuo metu Taline ir Rygoje yra po vieną šio tinklo viešbutį. Per trejus metus „Choice Hotels Baltics“, kurią įkūrė AB „Choice Hotels Scandinavia“ kartu su latvių–švedų tautybės Cakste šeima, planuoja įsteigti dar devynis viešbučius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Plėtrai įkurtos įmonės vykdomasis direktorius – Karlas Mikaelis Cakste.

Rygoje Cakste šeimai priklauso viešbutis „Clarion Collection Hotel Valdemars“, kuris nuo 2009 m. prisijungė prie „Choice“ viešbučių tinklo. Jų iniciatyva bendra įmonė sukurta tam, kad Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje atsirastų dar keletas „Choice“ viešbučių. Įmonės veiklos strategija yra nukreipta į bendradarbiavimo sutarčių sudarymą su jau esamais viešbučiais ir jų prijungimą prie „Choice“ viešbučių tinklo.

Karlas Mikaelis Cakste mano, kad daugelis Baltijos šalių viešbučių yra suinteresuoti kelti kompetenciją ir turėti aiškesnes gaires. K.M.Caste rinkos išmanymas ir kontaktų tinklas, sukurtas konkurencingas pardavimo mechanizmas, klientai ir penki galingi prekės ženklai sukuria idealias išankstines sėkmingo bendradarbiavimo sąlygas.

Šiuo metu Baltijos viešbučių rinka išgyvena sudėtingus laikus – ekonomikos nuosmukis, staigus viešbučių apyvartos ir kainų kritimas. Tuo pat metu „Choice“ visas tris Baltijos valstybes laiko savo vietinės rinkos dalimi, nes į jas reguliariai keliauja daug „Choice“ viešbučių tinklo klientų. Todėl įmonė nori suteikti jiems galimybę apsigyventi „Choice“ atstovaujamuose viešbučiuose ir šiose šalyse.

„Sunkūs laikai yra gera galimybė pradėti galvoti kitaip. Tikime, kad mūsų investicijomis mes galime padėti iš krizės išsivaduoti Estijos, Latvijos ir Lietuvos viešbučiams. Nepaisant sudėtingos ekonominės padėties Baltijos šalyse, jos mūsų klientams tebėra patrauklios tiek kaip kaimynės ir prekybos partnerės, tiek ir kaip galutinis laisvalaikio kelionių tikslas. Būtent dėl to dabar yra geras laikas plėtrai“, – mano „Choice Hotels Scandinavia“ vykdomasis direktorius ir koncerno vadovas Torgeiras Silsethas.

Sunki šio laikotarpio ekonominė padėtis atveria „Choice“ puikių galimybių investuoti ir sudaryti naudingas bendradarbiavimo sutartis su įvairiais interesantais, pavyzdžiui, viešbučių savininkais, kitais šios srities atstovais ir bankais, vystant įvairias bendradarbiavimo formas, pradedant frančize ar valdymo sutartimis ir baigiant galimu viešbučių įsigijimu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką