Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Go Planet Travel“ duobę iškasė ir kitai kelionių organizatorei – „Go2Holiday”

„Go2Holiday“ klientai lipa į „Grand Cru Airlines“ lėktuvą birželio mėnesį
„Scanpix“ nuotr. / „Go Planet Travel“ duobę iškasė ir kitai kelionių organizatorei - „Go2Holiday”
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Go Planet Travel“ žlugimas pakenkė ir kitai kelionių organizatorei. Jos ir skrydžių bendrovės „Grand Cru Airlines“ konfliktas, „Go2Holiday” teigimu, jiems smarkiai pakenkė – už skrydžius „Grand Cru Airlines“ orlaiviais jiems esą tenka mokėti dvigubai. Tuo metu „Grand Cru Airlines“ teigia jokių sutarčių su „Go2Holiday” net neturėjusi.

„Nukentėjome  per bendrovės  „Grand Cru Airlines“ ir kelionių organizatoriaus  „Go Planet Travel“ konfliktą. Tais pačiais lėktuvais, kaip ir „Go Planet Travel“ keleiviai, „Grand Cru Airlines“ avialinijomis į Bulgariją turėjo skristi ir „Go2Holiday“ keleiviai. Skrydžių bedrovė, aiškindamasi  santykius su vienu kelionių organizatorium, norėjo neskraidinti ir mūsų kelevių, nors už keliones buvo sumokėta dar gegužės mėnesį. Tuomet kreipėmės į teismą ir gavome užtikrinimą, kad bent iki 2014.07.17 d. mūsų keleiviai sklandžiai keliaus į Bulgariją ir grįš atgal“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas „Go2Holiday“ direktorius  Džonis  Kuprašvilis.

Be to, „Grand Cru Airlines“ kreipėsi į teismą dėl neapmokėtų  skrydžių į Bulgariją liepos 10, 14, 15 ir 17 dienomis. „Go2Holiday“ kategoriškai su tuo nesutinka. Teismas jau nurodė, kad kelionių organizatorius turi „Grand Cru Airlines“ sumokėti per 300 tūkst. Lt, tačiau tokia nutartis buvo apskųsta.

„Grand Cru Airlines“ išplatintame pranešime teigiama, kad dvišalės sutarties „Go2Holiday”“su „Grand Cru Airlines“ neturėjo, keliones „Go2Holiday“ pirko per kelionių organizatoriaus pažymėjimo netekusią „Go Planet Travel“.

„Pastaroji iš „Grand Cru Airlines” užsakydavo visą orlaivį, o vėliau neužpildytas vietas už žemesnę kainą perparduodavo „Go2Holiday“. Todėl keista, kad „Go2Holiday“ kažko reikalauja iš „Grand Cru Airlines“, su kuria nėra sudariusi jokių sutarčių“, – cituojamas Valdas Barakauskas, „Grand Cru Airlines” vadovas.

„Tai yra tik degalų sąnaudos. Šių metų liepos 10, 14, 15 ir 17 dienų skrydžiai buvo vykdomi jau Go2Holiday reikalavimu pagal pritaikytas laikinąsias apsaugos priemones, todėl jie ir turi apmokėti bent minimalius jų reikalautų skrydžių kaštus“, – aiškino V.Barakauskas.

Mūsų bendradarbiavimo pradžioje „Grand Cru Airlines“ primygtinai reikalavo, kad sutartį su jais įformintume per „Go Planet Travel“. Tačiau mokėjimus už skrydžius reikalavo daryti į „Grand Cru Airlines“ sąskaitą. Taip ir buvo padaryta, – sakė D.Kuprašvilis.

„Go2Holiday“ dabar poilsiautojams į kurortus siūlo skristi iš Rygos.

D.Kuprašvilis 15min.lt patvirtino, kad jokios sutarties su „Grand Cru Airlines“ „Go2Holiday“ nepasirašė.

„Mūsų bendradarbiavimo pradžioje „Grand Cru Airlines“ primygtinai reikalavo, kad sutartį su jais įformintume per „Go Planet Travel“, motyvuodami tuo, jog ir „Grand Cru Airlines“, ir „Go Planet Travel“ yra vienos grupės kompanijos. Tačiau mokėjimus už skrydžius reikalavo daryti į „Grand Cru Airlines“ sąskaitą. Taip ir buvo padaryta“, – sakė jis.

D.Kuprašvilio tvirtinimu, „Go2Holiday“ yra netgi sumokėję 52 tūkst. Lt per daug.

„Pinigus pervedėm į „Grand Cru Airlines“ sąskaitą ir tai visai nesunku įrodyti“, – sakė jis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką