Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl avarijos elektros linijos transformatorių pastotėje Druskininkai ir greta esančios gyvenvietės buvo likę be elektros

Elektros pastotė Neravuose
15min skaitytojo nuotr. / LESTO specialistai bando sutaisyti gedimą trasformatorių pastotėje Neravuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visas Druskininkų miestas – apie 1000 vartotojų, tarp kurių – SPA, viešbučiai, vandens parkas, savivaldybė, restoranai, sanatorijos – antradienį buvo likę be elektros tiekimo. Elektros srovės tiekimas nutrūko 10 val. 41 min.

Papildyta 14.00 val. 13 val.30 min. LESTO atstovas E.Naprys 15min.lt informavo, kad elektros energijos tiekimas visiems vartotojams yra atstatytas.

„Pirmiesiems vartotojams elektros energijos tiekimas atnaujintas 12 val. 05 min. Šiuo metu elektros tiekimas atstatytas visiems vartotojams“, – sakė E.Naprys. LESTO atstovas teigė, kad iki šiol dar nėra nustatyta, dėl ko sutriko pastotės veikla.

Šiuo metu elektros tiekimas atstatytas visiems vartotojams, – sakė E.Naprys.

„Dėl kol kas nenustatytų priežasčių nutrūko elektros energijos tiekimas į pačią transformatorių pastotę. Todėl mūsų bendrovės dispečeriai prarado galimybę pastotės veiklą valdyti nuotoliniu būdu. Mūsų brigados dar dirba, tikriausiai teks dirbti iki vakaro, kol bus išsiaiškinta, kodėl nutrūko elektros srovės tiekimas į transformatorių pastotę“, – aiškino E.Naprys.

Bendrovės atstovas teigė, kad gedimo šalinti atvykusiems bendrovės darbuotojams įėjus į pastotę, pastate jautėsi stiprus degėsių kvapas. Tačiau gaisro židinio elektrikai neaptiko.

Elektros nebuvo ne tik Druskininkuose

Kiek anksčiau pranešta, kad elektros energijos tiekimas nutrūko ne tik Druskininkų mieste. Kaip informavo gyventojai, porą valandų be elektros teko suktis ir gretimai esančioms Viečiūnų bei Neravų gyvenvietėms.

Kaip anksčiau sakė bendrovės LESTO, užtikrinančios elektros energijos tiekimą Druskininkų mieste, atstovas Ernestas Naprys, elektros tiekimas sutriko dėl didelės avarijos šalia Druskininkų, Neravų kaime, esančioje transformatorių pastotėje.

Pastotėje aukštos įtampos elektros energijos srovė pakeičiama į vidutinės įtampos elektros srovę ir keliauja vartotojams. Pastotė neveikia, dėl nežinomų priežasčių ji atsijungė.

Elektros neturi apie 1000 vartotojų, beveik visas Druskininkų miestas. Kada bus atnaujintas elektros tiekimas, negaliu kol kas atsakyti, – sakė E.Naprys.

„Kol kas nežinome priežasčių, dėl ko įvyko avarija. Kol nėra nustatyta, neatmetame ir tyčinės gedimo priežasties ar trečiųjų asmenų kaltės. Taip pat tiksliai nėra identifikuotas gedimo pobūdis. Mūsų specialistai dirba, šaliname pasekmes. Elektros neturi apie 1000 vartotojų, beveik visas Druskininkų miestas. Kada bus atnaujintas elektros tiekimas, negaliu kol kas atsakyti“, – 15min.lt anksčiau sakė E.Naprys.

Vieno didžiausių Druskininkuose elektros vartotojų – sveikatingumo centro SPA Vilnius SANA savininkas ir generalinis direktorius Valdas Trinkūnas teigė, kad dėl nutrūkusio elektros tiekimo paslaugos sanatorijoje šiuo metu neteikiamos.

„Turime papildomus srovės generatorių, tačiau jų nepakaks. Šiuo metu svarbiausia yra apsaugoti kompiuterių programas, taip pat – įrenginius, kurie naudoja elektros energiją. Staigus įtampos kritimas gali pakenkti tiek ventiliacijos sistemoms, tik vandens padavimo siurbliams, kitiems įrengimams, medicinos įrangai. Kol kas nuostolių neskaičiuojame, žiūrime, kaip išvengti nepatogumų mūsų lankytojams“, – sakė V.Trinkūnas.

Verslininkas piktinosi, kad iš LESTO negauta jokio paaiškinimo, kas įvyko ir kada bus atstatytas elektros energijos tiekimas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką