Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asta Stašaitytė-Masalskienė: Turkijoje už tą pačią kainą aptarnauja triskart geriau nei Lietuvoje

Asta Stašaitytė-Masalskienė
Luko Balandžio nuotr. / Asta Stašaitytė-Masalskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Televizijos laidų vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė į Turkiją kasmet po kelis kartus su šeima važinėja jau daugiau nei dešimt metų. Pasak jos, savaitė Turkijoje su maistu ir gėrimais kainuoja vos 1000 Lt.

„Į Turkiją keliaujame po tris keturis kartus per metus, metas aplankyti ir kitas šalis“, – parodoje „Adventur“ pasakojo A.Stašaitytė-Masalskienė.

Ji su šeima ten važiuoja todėl, kad Turkijoje visada šilta, jai patinka turkiškas maistas, kokybiškas vanduo, be to, Turkijoje labai patogu atostogauti su šeima.

„Aš atsiprašau Lietuvos kurortų, bet ten už tuos pačius pinigus gausite triskart geresnę kokybę“, – sakė televizijos laidų vedėja.

Pasak jos, turistas Turkijoje yra visada teisus: „Dėl turisto  jie išsirengs. Ten esi karalius.“

A.Stašaitytė-Masalskienė pasakojo, kad pailsėti Turkijoje žmogus gali už maždaug tūkstantį litų. Į kainą įskaičiuotas ir maistas bei gėrimai.

Ten esi karalius, – sakė moteris.

Į Turkiją keliaujančiai porai ji siūlo rinktis didelį miestą. Ten viešbutis galbūt bus prastesnis, tačiau gausu muziejų, turtinga miestų istorija, be to, gerai organizuotos naktinės pramogos.

„Tie, kas keliaujate poromis, važiuokite į miestą. Ten yra ir muziejų ir pramogų, tarp jų ir naktinių pramogų, kurios yra labai gerai organizuotos. Bet rinkitės didelį miestą gal su ne pačiu geriausiu viešbučiu, bet porai tai yra kur kas įdomiau“, – sakė A.Stašaitytė-Masalskienė.

Tačiau Turkijoje neprapuls ir tie, kurie keliauja su vaikais.

„Niekas negalėtų taip patenkinti ir tėvų, ir vaikų poreikių“, – apie Turkijos turistus aptarnaujantį personalą kalbėjo televizijos laidų vedėja.

„Begėdiškai patogu tėvams. Vaikais pasirūpins auklės. Patogiau nebūna – didelis viešbutis su daugybe pramogų. Turkai prisitaiko prie kiekvieno. Jeigu turite vaikų paauglių, neskubėkite jų vienų paleisti į Turkiją.  Tai yra šalis, kuri įtraukia, įsiurbia, įvilioja, todėl reikia atsargiai žiūrėti, kas siūloma vaikams“, – kalbėjo A.Stašaitytė-Masalskienė.

Tiems, kas nemėgsta karščio, ji siūlo nevažiuoti rugpjūtį ir rugsėjį, nes karštis ten yra tiesiog pragariškas – 45 laipsniai karščio ir daugiau.

Į Turkiją važiuojantiesiems pirmą kartą A.Stašaitytė-Masalskienė rekomendavo važiuoti su gidais lietuviais. Jie ne tik nuveš į gražiausias Turkijos vietas, bet ir patars, kaip saugiai elgtis Turkijoje.

„Siūlyčiau kreiptis į gidus dėl saugumo, ten yra labai saugu, bet visur yra visokių žmonių“, – sakė ji. Taip pat ji rekomendavo nueiti į turkišką pirtį, kur kūną plauna dainuojantys vyrai.

„Kais mes lankėmės pirtyje, joje buvo penki vyrai, kurie plovė mūsų kūnus dainuodami gražias turkiškas dainas“, – sakė A.Stašaitytė-Masalskienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką