Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Banko „Snoras“ indėlininkams – specialus SEB banko telefono numeris

SEB
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / SEB
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo šiandien Lietuvos gyventojai ir Vilniaus apskrities įmonės, laikę lėšas nacionalizuotame AB banke SNORAS, kuriems per SEB banką bus mokamos draudimo išmokos, dėl informacijos apie planuojamą draustų indėlių išmokėjimą SEB banke gali skambinti specialiu SEB banko telefonu (8 5) 268 2886. Šiuo numeriu šiems indėlininkams bus pateikiami atsakymai į klausimus darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.

Bankas primena, kad šiuo metu tarp valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ ir SEB banko yra derinami visi reikalingi su sklandžiu išmokų mokėjimu susiję pasirengimo darbai (indėlių grąžinimo procesas, procedūros, terminai, rengiami indėlininkų sąrašai, vyksta duomenų patikslinimas, informacinių sistemų parengimas ir kiti reikiami darbai). Kai tik bus užbaigtas ir suderintas tarp „Indėlių ir investicijų  draudimas“ ir SEB banko atsiskaitymo su indėlininkais procesas ir atlikti visi būtini parengiamieji darbai, VĮ „Indėlių ir investicijų  draudimas“ ir SEB bankas viešai paskelbs apie indėlių draudimo išmokų grąžinimo tvarką SEB banke.

Kol kas „Snoro“ indėlininkams nieko daryti nereikia – skubėti į SEB banką ar imtis  papildomų veiksmų informuojant banką ar pateikiant jam kokius nors dokumentus. Visą reikalingą informaciją SEB bankas gaus iš valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“.
Atkreipiame dėmesį, kad SEB bankas tik išmokės pinigus, o indėlius kompensuos „Indėlių ir investicijų draudimo fondas“.

Skambučio nurodytu SEB banko telefonu kaina yra pagal kliento pasirinktą ryšio operatoriaus mokėjimo planą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką