Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Klaipėdos naftoje“ krovinių mažiau, pajamų daugiau

„Klaipėdos nafta“
15min nuotr. / „Klaipėdos nafta“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors akcinė bendrovė „Klaipėdos nafta“ per tris šių metų mėnesius naftos produktų perkrovė mažiau, tačiau pajamos buvo didesnės.

Pirmuosius šių metų tris mėnesius bendrovė į tanklaivius perkrovė  1,85 mln. tonų, o į terminalo talpyklas – 1,87 mln. tonų  naftos produktų: atitinkamai 4 ir 1 proc. mažiau nei per pirmąjį 2010-ųjų ketvirtį. 

Tačiau bendrovės pajamos per tą patį laikotarpį išaugo 8 proc. – iki 33,94 mln. litų. Pačioje metų pradžioje įmonės galimybes perkrauti daugiau krovinių ribojo šalčio ir neįprastai gausaus sniego trikdomi produktų transportavimo sausuma procesai, o kovo mėnesį krovos augimą stabdė pradėtas planinis plataus masto „Orlen Lietuva“ remontas.

Vien kovą „Klaipėdos nafta“ į tanklaivius pakrovė 530 tūkst. tonų naftos produktų, o į terminalo talpyklas buvo perkrauta 561 tūkst. tonų. Tai yra atitinkamai 23 ir 16 proc. mažiau nei pernai kovą. Pajamų per mėnesį gauta 7 proc. mažiau – 10,44 mln. litų.    

„Metų pradžia nebuvo lengva ir tai atsispindi krovos rodikliuose. Kovą didžiausias mūsų klientas – „Orlen Lietuva“ – mažino krovos apyvartą ir tai turėjo įtakos bendram rezultatui. Kita vertus, pajamų srautus pavyko išlaikyti pernykščiame lygyje ir net šiek tiek padidinti, o tai rodo, kad pasirinktas verslo modelis pasiteisina ir leidžia tikėtis gerų finansinių rezultatų“, – sakė „Klaipėdos naftos“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

„Klaipėdos nafta“ pernai perkrovė  7,9 mln. tonų naftos produktų ir gavo 126,1 mln. litų pajamų – atitinkamai 3 ir 7 proc. daugiau nei 2009-aisiais.

informacija
KLAIPĖDOS NAFTA, AB
Vadovas: Marius Pulkauninkas Darbuotojų sk.: 388 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką