Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„NUKEM Technologies“ neigia kompanijos „Ranga IV“ kaltinimus

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po pastaruoju metu Lietuvos žiniasklaidoje pasirodžiusių kompanijos „Ranga IV“ vadovo L.Pinkevičiaus pranešimų, „NUKEM Technologies“ griežtai neigia bet kokius pareiškimus, kuriais ji kaltinama neapmokėjusi kompanijos „Ranga IV“ sąskaitų, dėl kurių ši nemokėjo atlyginimų savo darbuotojams.

Kaip teigiama išplatintame pranešime, „NUKEM Technologies“ taip pat nesutinka, kad dėl šios priežasties buvo nutraukti B1 projekto (Laikinoji panaudoto branduolinio kuro saugykla) statybos darbai. „NUKEM Technologies“ pažymi, kad visuomet laikėsi sutartinių įsipareigojimų kompanijai „Ranga IV“ ir laiku apmokėdavo visas sąskaitas, susijusias su B1 projektu. „NUKEM Technologies“ sieks, kad jos teisininkai užtikrintų, jog nei „Ranga IV“, nei jokia kita susijusi šalis neskelbtų jokių nepagrįstų kaltinimų.

„Paskelbti kaltinimai yra visiškai politinio pobūdžio, o jais siekiama atitraukti dėmesį nuo realių kompanijos „Ranga IV“ problemų. Nepaisant to, kad „Ranga IV“ susidūrė su sunkia finansine padėtimi jau 2008 metais, po sutarties su „NUKEM Technologies“ pasirašymo, kompanija nuolat palaikė „Rangą IV“. „NUKEM Technologies“ visuomet laikėsi sutartinių įsipareigojimų ir ketina taip elgtis toliau“, – teigė „NUKEM Technologies“ projektų Lietuvoje direktorius Jean Maurer.

Anot J.Maurer, po to, kai paaiškėjo, kad bendrovė „Ranga IV“ negali vykdyti sutartinių įsipareigojimų, sutartis su „Ranga IV“ buvo galutinai nutraukta, remiantis atitinkamomis jos sąlygomis. Siekiant išvengti bet kokios žalos B1 projektui, bendrovė „NUKEM Technologies“ imsis visų priemonių, kurios leis užtikrinti, kad B1, vieno svarbiausių Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo projektų, baigimo data nebus nukeliama.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką