Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„SEB lizingas“ ir toliau pardavinės nekilnojamąjį turtą „Ober-Haus“ rengiamuose aukcionuose

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Visų parduoti pasiūlytų objektų pradinė kaina buvo 1 litas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nekilnojamojo turto bendrovė „Ober Haus“ pranešė, kad ir toliau rengs viešuosius nekilnojamojo turto aukcionus, kuriuose pardavinės „SEB Lizingo“ iš nemokių klientų perimtą turtą.

Aukcionuose dalyvauja ir SEB banko grupės nekilnojamo turto valdymo bendrovė „Litectus“, kuri siūlo savo kainą: jeigu aukcione neatsiranda kitų norinčių įsigyti nekilnojamą turtą arba jų siūlomos kainos yra labai žemos, turtą įsigyja ir toliau valdo „Litectus“.

„Esame patenkinti eksperimentiniu aukcionu, rengsime aukcionus ir toliau, nes akivaizdžiai įsitikinome, kad paklausa yra. Nors visus objektus šį kartą įsigijo „Litectus“, tačiau išsiaiškinome rinkos nuotaikas – daugumos kitų aukciono dalyvių kainos buvo konkurencingos, o dalis – labai artimos didžiausiai pasiūlytai kainai“, – teigė Vilius Juzikis, „SEB lizingo“ generalinis direktorius.

Ober-Haus“ generalinio direktoriaus pavaduotojo Nerijaus Juodelio teigimu, iš aukcione pateiktų siūlymų pusė buvo tokių, kuriuos nuo didžiausios pasiūlytos kainos teskyrė vos apie 10 procentų.

Pasak Edvino Malevskio, SEB banko įmonės „Litectus“ generalinio direktoriaus, visuose aukcionuose dalyvaujanti jo vadovaujama bendrovė įvertina galimą nekilnojamo turto objekto vertę ir pasiūlo savo kainą, kuri yra artima rinkos kainai.

„Dalyvaujame aukcionuose kaip tam tikras indikatorius ar saugiklis, kad kaina būtų pakankamai reali, ir kad lizingo bendrovė nepatirtų daugiau praradimų. Siūlydami savo kainą, remiamės realia situacija Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje ir mūsų pačių vertinimais, kaip ši rinka gali atrodyti ateityje“, – sakė jis.

Anksčiau šią savaitę vykusiame aukcione „SEB lizingas“ rinkai pasiūlė 8 iš nemokių klientų perimtus NT objektus: administracines ir prekybines patalpas, žemės sklypus ir sandėliavimo pastatus Vilniuje ir Kaune. Aukcione iš viso buvo gautos 28 paraiškos. Mažiausia aukcione pasiūlyta kaina buvo 70 tūkst. litų, o didžiausia – beveik 3 mln. litų.

„Ober-Haus“ teigimu, didžiausio susidomėjimo pirmajame aukcione sulaukė administracinės patalpos Ukmergės gatvėje Vilniuje, negyvenamosios patalpos Linkmenų / Krokuvos g., Vilniuje ir gamybinės / sandėliavimo patalpos Bijūnų gatvėje Kaune. Šiems objektams buvo pateikta nuo 3 iki 7 siūlymų.

Pasak E.Malevskio, „Litectus“ administracines patalpas Ukmergės g. Vilniuje įsigijo už 1973 Lt / kv. m (be PVM), negyvenamąsias patalpas Linkmenų g. – už 2922 Lt / kv. m. (be PVM). Aukcione įsigytieji 8 nekilnojamo turto objektai yra apskritai pirmieji objektai, kuriuos ima valdyti „Litectus“, iki šiol dar nevykdžiusi realios nekilnojamo turto valdymo veiklos.

Visų parduoti pasiūlytų objektų pradinė kaina buvo 1 litas. Aukciono dalyvio mokestis buvo nuo 10 tūkst. iki 50 tūkst. litų, kuris po aukciono dalyviams bus grąžintas.

informacija
OBER - HAUS NEKILNOJAMAS TURTAS, UAB
Vadovas: Remigijus Pleteras Darbuotojų sk.: 57 2015m . Pajamos: 3 - 5 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką