Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sprendimai dėl geležinkelio maršruto į Rygą – rugsėjį

Kalėdinės atostogos
Todd Lappin, Flickr.com / Sprendimai dėl geležinkelio maršruto į Rygą – rugsėjį
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos ir Latvijos geležinkeliai patvirtino savo ketinimus gerinti susisiekimą geležinkeliais tarp abiejų šalių ir sutarė sukurti bendrą darbo grupę, kuri spręs su tuo susijusius klausimus. Darbo grupė turės iki šių metų rudens išanalizuoti organizacinius, juridinius ir ekonominius tarpvalstybinio keleivių susisiekimo maršrutu Šiauliai-Ryga-Šiauliai aspektus, pateikti siūlymus bei sprendimus, rašoma „Lietuvos geležinkelių“ pranešime spaudai.

Pasak bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Raimondo Burkovskio, dar praėjusių metų gruodį Rygoje vykusiame susitikime su Latvijos geležinkelių įmonės „Latvijas dzelzcels“ delegacija Lietuvos geležinkelių bendrovė Latvijos pusei pateikė pasiūlymą organizuoti keleivių vežimą tarp Šiaulių ir Rygos. 

„Atsižvelgę į transporto rinkos liberalizavimą, keleivius tarp Šiaulių ir Rygos pasiūlėme vežti naudojantis abiejų šalių geležinkelių bendrovių paslaugomis ir riedmenimis, – sakė R. Burkovskis. – Tokiu būdu vieną reisą iš Šiaulių iki pat Rygos ir atgal vyktų AB „Lietuvos geležinkeliai“ traukinys, kitą – iš Rygos iki pat Šiaulių ir atgal – Latvijos geležinkelių traukinys“.

Iš abiejų šalių atstovų sudaryta darbo grupė parengs traukinio kursavimo grafiką, paskaičiuos kelionės bilieto kainą bei įvertins kitus traukinio kursavimui svarbius aspektus. Tikimasi, kad esant konstruktyviam abiejų geležinkelių bendrovių požiūriui šis maršrutas turėtų būti konkurencingas automobilių transportui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką