Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kristi Andress” naują pavasario-vasaros kolekciją nuspalvino sodriomis gėlių spalvomis

2013 m. pavasario-vasaros „Kristi Andress” kolekcija
Dovilės Babravičiūtės nuotr. / 2013 m. pavasario-vasaros „Kristi Andress” kolekcija
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sodrių spalvų – narcizų, mėlynųjų irisų ir tulpių – audinius savo naujausiai pavasario-vasaros kolekcijai parinkę „Kristi Andress” dizaineriai ateinantį sezoną siūlo ne tik sužydėti gėlių spalvomis, bet ir išdrįsti jas stilingai derinti tarpusavyje. Moteriškos linijos dizainerė Kristina Kalinauskaitė ir vyriško klasikinio kostiumo meistras Andrius Sergejenko šios kolekcijos idėjiniais akcentais laiko optimistišką pavasario nuotaiką bei „augimo” idėją.

„Mūsų kūryboje ši kolekcija tikrai išskirtinė tuo, jog joje šiam sezonui pasiūlėme daug ryškių spalvų, tačiau tokių, kurios gali būti stilingai derinamos viena su kita. Todėl dauguma modelių yra išskaidyti į viršutines ir apatines dalis tam, kad galima būtų įvairiai komplektuoti ne tik skirtingus drabužius, bet ir audinius bei spalvas”, – pasakojo moteriškos „Kristi Andress” linijos dizainerė Kristina Kalinauskaitė.

Natūralios medvilnės bei plazdančio šilko drabužiai šioje kolekcijoje buvo dekoruoti sparnuotais pievų gyventojų motyvais: laumžirgiais, drugeliais ir karkvabaliais, kurie yra išpjaustyti lazeriu arba matomi audinių raštuose. Be to, visiška naujovė dizainerių kūryboje yra švarkeliai iš natūralios odos ir trijų modelių avalynė.

„Spalvomis, audiniais ir faktūromis siekiame perteikti optimistišką, pavasarišką nuotaiką bei „augimo” koncepciją, su kuria dėmesį telkiame į tai, kaip kievienam žmogui svarbu individualiai rinktis ir augti, kūrybiškai tobulėti pačiam kompletuojantis įvairius įvaizdžius”, – pasakojo K.Kalinauskaitė.

Dovilės Babravičiūtės nuotr./2013 m. pavasario-vasaros Kristi Andress kolekcija
Dovilės Babravičiūtės nuotr./2013 m. pavasario-vasaros „Kristi Andress” kolekcija

„Kristi Andress” ženklas žymi dviejų talentingų dizainerių – Kristinos Kalinauskaitės ir Andriaus Sergejenko – sukurtus drabužius ir aksesuarus, kuriuose derinamos modernios technologijos ir rankų darbo tradicijos.

K.Kalinauskaitė yra moteriškosios linijos dizainerė, kurios kurti drabužiai kabo ne vienos žymios moters spintoje. Klasikinių siluetų, švelnių linijų, elegantiški, moterišką grožį pabrėžiantys modeliai siuvami iš išskirtinai kokybiškų audinių bei vadovaujantis paskutinių mados tendencijų pojūčiu.  

A.Sergejenko yra klasikinio vyriško kostiumo meistras, bene geriausiai Rytų Europoje išmanantis unikalų siuvimą (bespoke tailoring), mokslus baigęs Londono Savile'io alėjos akademijoje (Savile Row Academy).  Jo mokytojas – vienintėlis siuvėjas, kurį Britų imperijos ordinu yra apdovanojusi karalienė Elžbieta II. Dabar Andrius yra ne tik profesionalus siuvėjas, bet ir Savile’io alėjos akademijos dėstytojas.

Skaitytojams siūlome pažiūrėti vaizdo medžiagą iš smagios „Kristi Andress” fotosesijos užkulisių.

Komentarai
Šioje istorijoje Mada
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt